REFERENCE

Paní Dagmar, byla jsem velice spokojená jak s Vaším přívětivým přístupem, tak i ochotným technikem p. Kavanem, a kluci montážníci byli velice šikovní a skromní. Už jsem Vaši firmu všude chválila a všem doporučila.
Alena Šuláková
Hustopeče nad Bečvou, 4.1. 2020
Paní Dagmar z Olomoucké pobočky byla od samého začátku velice ochotná, líbil se nám přístup, kdy si nás vyzpovídala a pak navrhla několik řešení naší kuchyně, ze kterých vzniklo přesně to, co odpovídalo našim očekáváním. Vyhovovalo nám flexibilní jednání, dobrá domluva, dodržování termínů, individuální přístup, precizní montáž a záruční a pozáruční servis. Ale samozřejmě nejlepší na tom je krásná, praktická a funkční kuchyň. Máme ji už tři měsíce a pořád nám dělá radost, jak pěkně vypadá a pohodlně se používá. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Halová Dagmar
17.11.2019
Máme naprosto famózní novou kuchyni z ostravského studia!! Nemá chybu, je precizně provedená a koukat na dva mladé techniky, kteří ji instalovali, to byl stolařský koncert. Ačkoli se vyskytly technické problémy s připojením vody, vše na místě vyřešili. Spolupráce s Filipem Jahnem, sympatickým a vždy ochotným vysvětlit či odstranit nedostatek, byla báječná a toto studio už navždy budeme mít zapsáno jako výborné!!! Splnili jste nám sen!!!
Eva Macháčová
17.10. 2019
Stále se kocháme naším novým nábytkem, že nebyl čas napsat chválu na vaši firmu. Vše precizní a dokonalé, paní Kallerová provedla opět kvalitní práci a montáž byla rychlá a bezchybná. Konečně máme sladěný interiér ke kuchyňské lince od vás, která i po 3/4roce jako nová. Děkujeme, jen tak dál.
Barbora Fišerová
5.6. 2019
Děkujeme Vašemu studiu za splnění našeho snu. Spolupráce s p. Lenkou Kallerovou byla na skvělé úrovni, celá zakázka probíhala od samého začátku plynule a bez problémů. Měl jsem s manželkou pár nápadů, jak bychom chtěli, aby vypadala nová kuchyně, které p. Kallerová velmi ochotně zapracovala do svého návrhu. Chceme také poděkovat montážním technikům za jejich skvěle odvedenou práci a za jejich velmi vstřícný a profesionální přístup.
Marek a Alena Bittmarovi
Ostrava, 11.5. 2019
Ráda bych po půl roce poděkovala paní Dagmar Iloemezue, která nám pomohla dotáhnout do konce můj bláznivý nápad se zděnou kuchyní v paneláku. Byl to nelehký úkol, a paní Iloemezue nám díky své empatii pomohla můj sen zrealizovat. Jsem nadšená. Je to naše nejoblíbenější místo v bytě. Vše funguje tak jak má. Nádhera. Děkuji.
Lenka Kamal
Rožnov pod Radhoštěm, 19.12.2018
Určitě doporučuji tuto firmu. Od samého začátku až po dokončení vše proběhlo bez problémů. Velké poděkování všem, co se na realizaci mé kuchyně podíleli a hlavně velice příjemné a milé p. Lence Kallerové.
Monika Janderová
Orlová, 8.8.2018
Zařizovali jsme novou kuchyň, studio Válek & Kačena bylo v Olomouci otevřeno asi měsíc a na doporučení jsme tam zašli, hned na začátku si nás vzala Lenka Kallerová a komplet vše nám ukázala, prošla prodejnu, poradila a celá realizace návrhu probíhala rychle, jasně a velmi přehledně, opravdu tomu rozumí.

Proběhlo několik sezení,telefonátu a nakonec jsme se rozhodli pro Vás. Montáž proběhla přesně v daném termínu,chlapi přijeli na čas, vše vyskládali a okamžitě začali pracovat,mužů říct, že jsem u nich stál a díval se na „každý“ pohyb a jsou to machři, museli se poprat s nerovnou podlahou, výklenkem na stěně,prostě jeli jak draci a výsledek je super. Uvažujeme o zvětšení o ostrůvek a opět půjdeme k Válek & Kačena. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu a nepolevit v nastolené kvalitě a službách.
Lukáš a Monika Vysloužilovi
Prezentace finálního návrhu kuchyně na míru ve studiu Válek & Kačena
Chtěl bych touto cestou poděkovat kuchyňskému studiu Válek & Kačena za nádhernou kuchyň. Absolutně profesionální přístup Lenky Kallerové, Jana Vávry a skvělých montážníků. Perfektní komunikace, přístup a ochota. Mohu jen doporučit. Gratuluji majitelům k těmto zaměstnancům.
Martin Gála
Dobrý den, pane Kačeno,

ráda bych alespoň prostřednictvím mailové komunikace poděkovala velmi za výbornou práci Vašich zaměstnanců z pobočky Olomouc, kteří se podíleli na zrození mé krásné kuchyně – panu Kavanovi za diplomatické jednání a vstřícnost, kterou jsem uvítala, když jsme v rámci stavby a termínů měli velký problém, dále skvělému tandemu odborníků – montérů p. Šimkovi a p.Vyvialovi. Po zkušenostech v průběhu naší stavby jsem je ocenila jako motýly, kteří nic neporušili, neponičili, neotloukli, nezničili – přiletěli, udělali krásno a pohodu a odletěli. Asi se smějete, ale nám přišli jako zjevení v dnešním světě řemeslníků. A v neposlední řadě děkuji pí Iloemezue za velkou trpělivost při přemazávání , opravování a zpátky vracení návrhů. Při jejím vytížení a skloubení pracovního a soukromého života – díky! I cesty Pardubice – Olomouc za krásnou kuchyň stály.

Přeji Vám mnoho zdaru a dalších spokojených kuchařek a kuchařů.
Děkuji.

A snad jen malý dovětek – pracuji jako personální manažer v poměrně hodně velké firmě a závidím Vám Vaše lidi!!
Šárka Stachova
Pardubice, 19.7.2017
Skvělé a absolutně dokonalé… Kuchyň ještě nemáme, domeček se zatím staví, ale dosavadní služby snesou nejpřísnější měřítko a jsme moc spokojeni… Kuchyň od nich mají moji rodiče a pár známých a všichni jsou spokojeni, takže věřím, že nakonec budeme s kuchyní spokojeni také my…
Tomáš Lacina
6.12.2018
Má nová kuchyň, kterou navrhla paní Dagmar Iloemezue v Kuchyňském studiu Olomouc se líbí jak mě, tak rodině a známým. Vřele doporučuji tuto firmu, neboť jsem maximálně spokojená s návrhem a samotnou realizací, tak s montážními pracovníky firmy. Rychlost a vysoká kvalita odvedené práce. Majitelé mohou mít jenom radost 🙂
Irena Nehodová
Kojetín, 6.6.2017
Mnohokrát Vám děkuji za vše ohledně kuchyně!!! Chválím celý Váš tým. Jste profesionálové na svém místě. Páni montážníci opravdu šikovní.
Pavla Strnadlová
Kladeruby, 12.4.2017
Dobrý den, po dlouhém sezení a navrhování jsme se rozhodli s manželem, že si necháme zhotovit kuchyň od Válek&Kačena. Nelitujeme ani jednoho dne, kdy jsme s navrhováním kuchyně ztratili čas. Přístup p. Kyšky byl a je profesionální, vždy jsme našli kompromis v řešení kuchyně. Po montáži kuchyně jsem s manželem velice spokojeni a můžeme vřele doporučit těm, co nad rekonstrukcí uvažuji. Ještě jednou díky celému týmu Válek&Kačena.
Veronika
Chtěl bych Vám velice poděkovat za naprosto parádní a bezchybnou spolupráci s Vaší firmou při realizaci mé kuchyně. Jednání celého teamu bylo od začátku až do konce naprosto bezchybné, vstřícné, příjemné a rychlé. Od počátečních návrhů se slečnou Kallerovou, věčně usměvavou a ochotnou, přes rychlé a pohodové zaměření prostoru Vašimi techniky, detailní informace týkající se dokumentace projektu doplňované ochotně přes telefon a email, aktivní a ochotnou domluvu na termínu montáže až po naprosto perfektní a rychlou montáž u mě doma.

Montéři mě informovali o každém detailu a přispěli pár drobnými návrhy k ještě lepší a funkčnější kuchyni a za pochodu řešili drobné problémy, které při instalaci nastaly. O doplatku jsem byl dostatečně předem informován Vaší účetní a doklad ihned dorazil i do emailu. Prostě parádně a k mé plné spokojenosti provedená realizace kuchyně. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl pro Vaši firmu a budu Vás vřele doporučovat každému se zájmem o kuchyň. Linka vypadá velice kvalitně a bytelně, takže věřím, že ani zub času na mém názoru nic nezmění.
Lukáš Svoboda
Chci moc poděkovat paní Dagmar Iloemezue za přístup a pomoc s realizací naší kuchyně! Určitě budu chválit, kudy budu chodit 🙂 stejně tak pana Kavana i montážníky.

Doufám, že budete mít spoustu dalších spokojených zákazníků, protože si je určitě zasloužíte!
Iveta Vybíhalová
Plumlov, 25.1.2017
S odstupem času,ale přeci jenom bychom chtěli celému týmu kuchyňského studia Válek a Kačena poděkovat za skvěle odvedenou práci.To, že jsme přišli na správné místo bylo jasné již při první návštěvě olomouckého studia, kde paní Dagmar pouze na základě naší strohé představy začala s neuvěřitelnou profesionalitou vytvářet naši vysněnou kuchyň. Vzhledem k našemu atypickému prostoru kam byla kuchyň namontována bylo třeba několik návštěv a vždy nás paní Dagmar mile přivítala a do posledního detailu ladila a měnila kuchyň až do konečné podoby.

Z mnoha návštívených studií pouze toto studio může prohlásit, že dělá nábytek na míru. U ostatních studií jsou to pouze komponenty odstupňované po deseti a více centimetrech poskládané někde na skladě k sobě. Konečná cena byla nejnižší ze všech studií tak následovalo podepsání smlouvy, zaplacení zálohy, proměření technikem přímo v bytě a kuchyň šla do výroby.

Termín montáže byl předem domluven podle mých možností a byl bez odkladu dodržen. Páni montéři po příjezdu začali stěhovat jednotlivé komponenty a s naprostou přesností se začala rodit naše nová kuchyň. Po dokončení práce vše uklidili, kuchyň předvedli a popřáli mnoho spokojenosti. Určite se na ně obrátíme i při řešení dalších místností našeho bytu.
Jiří Kratochvíl
Brníčko u Uničova, 11.října 2016
Sháněla jsem dodavatele kuchyní do bytů na pronájem. Výběr byl složitý. Na základě parametru cena / výkon, proti všem předsudkům, zvítězila nabídka firmy Válek & Kačena ostravského studia, od paní Lenky Kallerové. Následná spolupráce byla naprosto bezvadná a profesionální. Dokonce nám dovybavili nábytkem také koupelny. A konečně i mí klienti sdílejí se mou radost nad krásným a kvalitním nábytkem. Firmu Válek & Kačena, především jejich ostravské studio, mohu jednoznačně doporučit. Tímto vám všem děkuji a přeji hodně úspěchů v další práci.
Jolana Loskotová
Bolatice, 3.12.2019
Dne 4.listopadu jste nám zrealizovali novou kuchyňskou linku. Muselo se tak stát poté, co jsme měli v domě vodovodní havárii a původní kuchyně byla zničena. Montážníci nastoupili přesně ve smluveném čase, nanosili jednotlivé prvky předem vyrobené. Jediný problém s velkým dílem skříně na potraviny jsme vyřešili tím, že se do domu dostal oknem na zvýšeném podlaží. Pak už jen dva hoši pracovali a pracovali a bez svačiny a oběda vše ukončili v bezvadné kvalitě.

Návrh řešení byl splněn do posledního detailu a jen jsme žasli, že se naměřené hodnoty nemusely měnit. Jediný problém byl při osazení s horním krycím dílem, který musel zkopírovat nerovný stropní podhled. Ale hoši si s tím bravurně poradili. Takže jen díky za vzornou práci a skvělý projekt. Ti co nám kuchyni přišli "kolaudovat" se jen diví jak je to pěkné.
Pokorní
Olomouc, 9.11. 2019
Chtěli bychom poděkovat všem z firmy Válek & Kačena, co se podíleli na reailizaci kuchyňské linky pro imobilní pacienty v Hamzově léčebně.

Poděkování patří zejména paní Dagmar Iloemezue za skvělý přístup, za provedení návrhů několika variant kuchyňské linky jak v materiálovém provedení, tak i v grafickém designu i za mnohačetná emailová jednání a doladění všech detailů. Zároveň naše poděkování patří i zaměřovacímu technikovi, panu Kavanovi, za jeho ochotu, pomoc, užitečné rady a profesionální přístup ke všem klientům i našemu zdravotnickému personálu.

Celá akce (zaměření a montáž) proběhla k naší plné spokojenosti, rychle a bez problémů.
Ivana Charbuská
Luže, 20.5.2019
Zaměstnanic firmy Válek & Kačena na vzdělávacím kurzu
Ještě v nové kuchyni nevaříme, ale objednání, vyřízení i montáž bylo ok. Kuchyně vypadá nádherně a už se moc těšíme až v ní začneme vařit.
Petr Latocha
9.5.2019
Od A do Z vše perfektní, p. Kallerová milá s profesionálním přístupem, velmi dobře poradila, i když plánování kuchyně rok dopředu, doladila na závěr detaily. Zaměření a montáž také na 1* i přes komplikace na stavbě. Rádi se na studio opět obrátíme na doladění dalších bytových prostor. Kuchyň prostě nádherná.
Fišerová Barbora
Ostrava, 25.10.2018
Chtěla bych poděkovat všem, kdo se podílel na realizaci mé kuchyně. Za profesionální přístup paní Dagmar v Olomouci a perfektně odvedenou práci montážníků, vše bez problémů. Jsem naprosto spokojena, ode mne jen kladné hodnocení.
Dagmar Vaňková
Moc děkujeme za perfektní návrh naší kuchyně a precizní práci pánů techniků. Jsme moc spokojení a dalším zájemcům vás můžeme vřele doporučit. Váš přístup a chování se jen tak nevidí, kéž by se tak chovali všichni řemeslníci a kéž by odvedená práce byla takto kvalitní a pěkná.
Hrouzkovi
Jaroměřice, 16.8.2018
Zjistila jsem, že je téměř nemožné vyjádřit svou spokojenost jinými slovy, než to učinili ostatní zákazníci Vašeho studia. Vše již bylo řečeno – takže ode mne jen toto vysvědčení: návrh kuchyně 1*, kvalita nábytku 1*, montáž 1*. Mimořádná pochvala majiteli panu Kačenovi za jeho zájem ověřit si kvalitu hotové zakázky. Ať se tedy řady spokojených zákazníků dále rozrůstají!
Jarka Žaloudková
Chci poděkovat za krásnou kuchyň i přístup a rady paní Iloemezue a v neposlední řadě pánům technikům, kteří vše zvládli perfektně i přes mé křivé zdi. Firmu Válek a Kačena vřele doporučuji.
Ondřej Gec
O kuchyňském studiu jsme se dozvěděli z reklamy v rádiu a prostě to zkusili. Musíme podotknout, že patříme k velmi náročným klientům, ale paní Lenka Kallerová, která našim tužbám a přáním vycházela vstříc, dokázala našim nárokům vyhovět. Kuchyň je nádherná a velmi nadčasová, montáž prováděli dokonalí profesionálové. Tuto firmu můžeme doporučit. Určitě budete spokojeni stejně jako my dva.
Manželé Šimkovi
Delší dobu jsme uvažovali o spojení naší stařičké kuchyně a vedlejšího pokoje v jednu místnost, která bude sloužit k vaření, stolování i odpočinku. K realizaci kuchyňské linky jsme chtěli firmu z Moravy a pomocí internetu jsme vybrali Vaše studio v Olomouci. Chceme poděkovat designérce paní Iloemezue za to, jak byla příjemná a pomohla nám vyřešit vše do posledního detailu, technikovi i montážníkům, kteří tzv. „jeli“ a zvládli montáž za 7 hodin. Výkon všech jmenovaných byl vstřícný a profesionální. Takže za nás: spokojenost, máme „kuchyň snů“
Eva Kousalíková a Vladimír Konvičný
Juřinka, 27.6.2017
Zaměstnanci fimy Válek & Kačena se vzdělávají
S kuchyní jsme převelice spokojeni, je to chlouba domu a každý, kdo ji viděl si ji taktéž pochvaluje. Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro realizaci s Vámi a pozitivní recenze jsou pro nás za skvěle odvedenou práci od A až po Z samozřejmostí.
Jan Subota
Křelov, 3.10.2018
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za profesionální přístup p. Lence Kallerové a technikovi p. Kavanovi při realizaci naší kuchyně. A dále také montážním dělníkům za skvěle a precizně odvedenou práci. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti. Děkujeme.
Štarchoňovi
Frýdek-Místek 11.12. 2018
Chtěli bychom poděkovat firmě Válek & Kačena za super kuchyň. Vybírali jsme ze tří nabídek a ta od firmy Válek & Kačena se nám zdála nejlepší. A udělali jsme dobře. Jsme moc spokojeni. Od první konzultace až po realizaci vše proběhlo, jak bylo domluveno. Při dolaďování detailů byla radost spolupracovat s paní Kallerovou. S tak milým a vstřícným přístupem jsme se už dlouho nesetkali. Poděkování patří i montérům za kvalitně provedenou práci a všem ostatním, kteří se na realizaci naší kuchyně podíleli.
Manželé Klimovi
Ostrava, 22.1.2018
Jsme velmi spokojení jak s kuchyňskou linkou, tak s prácí techniku. Byli velice vstřícní a profesionalní. Také bychom Vám chtěli poděkovat za Váš profesionální přístup a ochotu.
Radoslav Škutka
Bystročice 20.6.2017
Chtěla bych vyjádřit velké poděkování p. Dagmar Iloemezue na pobočce Válek&Kačena v Olomouci za ochotu a vstřícnost, kterou při realizaci mojí kuchyně projevila. Hned při první schůzce mě překvapilo její příjemné vystupování a profesionalita. S panem technikem byla taktéž příjemná schůzka.

A v neposlední řadě děkuji za dokonalou práci montážníkům pana Vyviala a Šimka, kteří provedli montáž. Kuchyň splňuje všechny mé požadavky a doporučuji pobočku v Olomouci a konkrétně p. Dagmar Iloemezue všem svým známým.
Jana Mariáknová
Hruška, 5.6.2017
Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za vynikající práci všech zaměstnanců vaší firmy. S kuchyní jsme maximálně spokojeni a pokud se někdo z našich známých rozhodne pro rekonstrukci, budeme aspoň vědět, jakou firmu doporučit. Přejeme mnoho spokojených klientů, stejně spokojených jako my.
Manželé Kolaříkovi
Chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na realizaci naší nové kuchyně. Kuchyně je opravdu ve skutečnosti ještě hezčí, děkujeme za krásný návrh. I samotná montáž byla precizní a rychlá. Přeji vám hodně dalších spokojených zákazníků.
Jana Voráčková
Rádi bychom poděkovali všem zaměstnancům Kuchyňského studia Válek & Kačena zejména pak Lence Kallerové, která nám sestavila kuchyň do posledních detailů. I když jsme nechali několikrát přepracovat návrh kuchyňské linky, vždy ochotně a s úsměvem vyhověla našim požadavkům. Vaši montéři odvedli profesionální práci a s výsledkem jsme moc spokojeni. Přejeme vám další spokojené zákazníky.
Ivana a Ladislav Megyesi
Albrechtice u Českého Těšína
Dobrý den, chtěli jsme poděkovat za dar Vaší firmy – kuchyňskou linku – našemu Občanskému sdružení DOTEK. Jsme vděčni za Váš dar, mnohem lépe se nám teď bude fungovat. Děkujeme. Mějte se krásně a ještě jednou moc a moc děkujeme.
Věra Smatanová
jednatelka Občanského sdružení DOTEK
Moc Vám děkuji za nádhernou kuchyň, která od středy stojí u nás doma a jsme z ní nadšení. Od první návštěvy u Vás ve studiu přes dořešení celého návrhu až po samotnou montáž vše probíhalo naprosto bez problému a já Vám za to moc děkuji a určitě Vás budu všude doporučovat. Předejte taky velké díky dvěma pracovníkům, kteří u nás stravili celých 12 hodin, byli naprosto úžasní a profesionální, zasloužili by si velkou pochvalu.
Marečková Andrea
Chtěla bych poděkovat všem za realizaci kuchyně + obývák + pracovna a hlavně paní Dagmar, že se mnou měla takovou trpělivost a vše jsme dotáhli až do konce.
Hana Pospíšilová
Dolní Sukolom, 7.11.2019
Chtěla bych poděkovat celé firmě za velice profesionální přístup. S kuchyní jsem velice spokojená a nemůže se jí pořád nabažit. Chci poděkovat všem, kteří se na mé kuchyni podíleli, hlavně paní Kallerové, panu Kavanovi a oběma technikům, kteří kuchyň instalovali. Všichni odvedli velice profesionální práci a můžu tuto firmu vřele doporučit všem, kteří se rozhodují pro novou kuchyň nebo jiný nábytek. Ještě jednou díky!
Gabriela Haasová
Jančí, 3.11.2019
Chtěla bych poděkovat panu Flipu Jahnovi za krásný návrh kuchyně. Jsem nadmíru spokojená. Vše od návrhu až po montáž proběhlo bez problému. Odborníci na svém místě.
Eva Círková
3.11.2019
Chtěli bychom poděkovat všem ze studia, díky kterým bylo možné realizovat naši novou kuchyň, hlavně panu Filipu Jahnovi, za jeho ochotu, pomoc, velice užitečné rady a trpělivost s mou nerozhodností. Vše probíhalo od začátku až do konce bez problémů, páni montéři byli rychlí, šikovní, a s kuchyní jsem nadmíru spokojená.
Jiřina Minaříková
Ostrava, 30.3.2019
Veliké poděkování týmu a ještě více designérce Lence Kallerové.

Při vstupu do ostravské pobočky to začalo příjemným přivítáním, rychlým návrhem i pro menší panelákovou kuchyni. I s pozdějšími požadavky si obratně poradila. Všechny naše přání skvěle dokázala okamžitě vsadit do návrhu. Po návštěvě pana Kavana pro zaměření, který nám hodně poradil. Velice rychlá, profesionální a precizní montáž, při které si vše uklízeli. Jsme velice spokojeni a rádi za novou kuchyň.

Osobně z vlastní zkušenosti mohu všem jen doporučit.
Libor Maňák
Ostrava, 7.5.2018
Spolupráce s firmou byla výborná. Grafický návrh nám pomohl lépe si představit kuchyni v prostoru. I přesto, že ze Šumavy do Olomouce je to přes celou republiku, jsme dokázali, díky supr přístupu paní Dagmar, doladit tak, že kuchyň splnila všechna naše přání a požadavky a že montáž na místě proběhla zcela bez problémů. Samotná montáž byla velmi profesionální. Velmi vstřícný byl i přístup montážníků, kteří po celou dobu montáže udržovali pořádek a čisto. Celá akce klapla na jedničku – od vedení po uživatele prostor byli všichni nadšení.
Dáša Jíchová
Sociální služby Sušice, 29.11.2019
Naprostá spokojenost od návrhu (studio OLOMOUC paní Dagmar) až po realizaci 🙂 Kuchyň slouží cca 2 měsíce bez problémů!!!
Petr K.
Olomouc, 30.10.2017
Nedávno sme využili služby kuchyňského študia Válek a Kačena v Olomouci. Boli sme veľmi spokojní s osobným prístupom. Jednanie s pani Ilomezue bolo príjemné, vyšla nám v ústrety vo všetkom, čo sme potrebovali. Páčilo sa mi hlavne, že sme si mohli kuchyňu navrhnúť na mieru, výber bol veľmi rozsiahly a cenovo to bolo dostupné. S kuchyňou sme spokojní a študio vrele doporučujem!
Katarina Holubová
Olomouc, 7.6.2017
Chtěla bych velmi poděkovat paní Dagmar Iloemezue, která naprosto profesionálně vedla všechny schůzky kolem mé tvořící se kuchyně, uměla vyhovět mým požadavkům a hledala řešení se mnou. Přestože kuchyň má omezené rozměry, našli jsme naprosto ideální rozmístění, v kuchyni nic nechybí a nic nepřebývá. Montážníci byli rovněž šikovní, rychlí a z výsledku jsem přímo nadšená. Velká spokojenost – doporučuji Vaše služby a přeji další spokojené zákazníky.
Jaroslava Nyklová
Horka nad Moravou, 15.1.2017
Děkuji za kuchyň. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vaše studio v Olomouci. Příjemné vystupování, ochota, vstřícnost, snaha najít řešení i v mini kuchyni mě opravdu potěšila.
Věra V.
Prostějov, 20.5.2018
Pár měsíců máme novou kuchyni a jsme s ní spokojení. Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Dagmar Iloemezue, technikovi při záměru i montážníkům za skvělý přístup a perfektně odvedenou práci.
Radek Ježowicz
Olomouc, 12.6.2017
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Dagmar Iloemezue za skvělý návrh a řešení naší kuchyně, montážníci byli rychlí, precizní a na všech pracovnicích Válak & Kačena jde vidět jejich zapálenost do práce. Vše proběhlo rychle, důkladně a bez jakýchkoliv problémů, ať už se jedná o montáž tak o návrhy a komunikaci. S novou kuchyní jsme maximálně spokojeni. Mockrát děkujeme.
Balusková, Vinohradník
Dub nad Moravou, 6.6.2017
Moc děkujeme za krásnou kuchyni, slouží perfektně a jsme moc spokojeni. Nejen s kvalitou linky, ale i s bezproblémovou montáží a profesionálním přístupem technika i designera (konkrétně jsme využili Olomouckou pobočku), paní Iloemezue navrhla krásnou kuchyň a vždy vyšla vstříc našim požadavkům a dotazům. A technik pan Kavan si dokázal skvěle poradit i s nerovností stěn ve starém domě.
Veronika Nešlehová
Praha, 6.12.2016
Před časem jsme si objednali kompletní dodávku kuchyně v pobočce firmy V&K v Olomouci. Od začátku se nás ujala paní Iloemezue a byli jsme mile překvapení její profesionalitou, ochotou a odborností. Ochotně poradila, ochotně měnila návrh kuchyně tak, abychom se vešli do našeho rozpočtu, odborně poradila kde se dá ušetřit a naopak na čem by nešetřila.

Po celou dobu jsme neměli žádný problém, návštěva technika a zaměření kuchyně proběhlo ve stanoveném termínu, technik působil dojmem člověka na svém místě, rovněž odborně poradil a byl ochotný. Firma dodržela na chlup přesně termín dodání i montáže kuchyně. Chlapi co kuchyň montovali byli sehraní a vše zvládli za šest hodin. S firmou, ale především s pracovníky firmy jsme byli velmi spokojeni a zvažuje-li někdo rekonstrukci kuchyně, mohu jen doporučit.
Pavel Indrst
15.1.2017
Chceme moc poděkovat za krásnou kuchyňskou linku. Barvy a celé provedení, které jsme ve studiu doladili, jsou opravdu ještě krásnější ve skutečnosti, než na návrhu. Všem, kteří linku viděli, se moc moc líbí. Děkujeme paní Kallerové za vstřícný a milý přístup při našich návštěvách ve studiu!!!

Taky bychom chtěli poděkovat montážníkům, kteří práci provedli perfektně a na místě dolaďovali detaily. Poradili si perfektně s nerovnou podlahou a nekvalitní zdí. Vše vyřešili k naší plné spokojenosti. Ještě jednou moc děkujeme.
Manželé Bezkovi
O pobočce kuchyňského studia Válek&Kačena v Olomouci jsme se dozvěděli z rádia a protože jsme se rozhodli pro docela velkou rekonstrukci domku, volba pro výběr kuchyně byla jasná. Na pobočce nás přivítala paní Dagmar Ilomezue, které bych touto cestou chtěla moc poděkovat – milá, empatická a kreativní, po celou dobu, co jsme tvořili naši kuchyň, ale i nábytek do obýváku a chodby, aby všechno na sebe navazovalo.

Mnoho telefonátů a e-mailové korespondence nám pomohlo doladit naše představy o kuchyni, ale i o barvách, tapetách a doplňcích. Vždy příjemné a profesionální jednání spojené s poradenstvím bylo samozřejmostí. Nic nebylo problém, všechno šlo vyřešit, i když naše požadavky byly někdy dost náročné. Výsledkem je nadčasová, krásná, funkční kuchyně s vychytávkami, které studio nabízí. Velký dík, paní Dagmar. Poděkování patří také panu Baránkovi a jeho týmu, kteří kuchyň montovali s vysokou profesionalitou. Za nás můžeme jenom doporučit, ostatně přesvědčit se může každý, kdo navštíví olomouckou pobočku
Emilie a Petr Poláchovi
Montážník sestavuje nábytek na míru
V průběhu minulého roku jsme s manželem rekonstruovali kuchyň. Dlouho jsme vybírali kdo by nám ji zrekonstruoval, požadovali jsme spolehlivou firmu a kvalitní práci. Náš výběr nakonec padl na Kuchyňské studio Válek a Kačena, které jsme navštívili v Olomouci. Velice rádi bychom touto cestou poděkovali nejen paní Dagmar za příjemnou komunikaci a skvělý návrh, který splnil naše představy, ale i pánům technikům, kteří samotnou kuchyň přijeli namontovat. S odvedenou prací jsme moc spokojeni a z vlastní zkušenosti můžeme jen kuchyňské studio doporučit dále. Děkujeme. Výsledkem je nadčasová, krásná, funkční kuchyně s vychytávkami, které studio nabízí. Velký dík, paní Dagmar. Poděkování patří také panu Baránkovi a jeho týmu, kteří kuchyň montovali s vysokou profesionalitou. Za nás můžeme jenom doporučit, ostatně přesvědčit se může každý, kdo navštíví olomouckou pobočku
Hana Blažková
V nedávné době jste dokončili realizaci naší kuchyně. Jednalo se o rekonstrukci v řadovém domku ve Svinově, a celá akce byla sledována ČT pro pořad Bydlení je hra. Jsme s celým průběhem spolupráce s firmou Válek a Kačena velmi spokojeni a proto bychom chtěli tímto způsobem ještě poděkovat. Přístup paní Petry Válkové byl velmi příjemný, profesionálně vstřícný a trpělivý. Velmi nám pomohla při navrhování uspořádání skříněk i spotřebičů, výběru barev, materiálů i celkové koncepce. Také přípravné práce – zednické, elektrikářské i podlahářské probíhaly koordinovaně a bez problémů. Samotná montáž byla precizní a rychlá. Nová kuchyň se nám velmi líbí a dobře se v ní vaří ! Děkuji a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.
Věra a Jan Bobkovi
Dlouho jsme vybírali, kde si necháme kuchyň vyrobit. Hlavně nám šlo o to, aby to nebyla kuchyň sestavena z dílů dovezených z Polska. Šlo nám nejen o krásnou kuchyň, ale i o kvalitu. Je jasné, že za kvalitu se platí, ale cena nebyla moc vysoká vzhledem k tomu, co jsme požadovali. Mají kompletní servis – sestavení návrhu kuchyně, výrobu a montáž. Jsme zatím spokojeni, závady nemáme žádné.
Milan Peterka

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme, že se podělíte o vaši zkušenost s námi. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.