REFERENCE

Představu vesnické kuchyně převedla paní Dagmar do nádherného grafického návrhu, doporučila výběr spotřebičů. Následná návštěva pana Kavana doladila pár detailů, které by rušily celkový dojem. Taktéž parta, které se podílela na realizaci kuchyně, si vedla skvěle. Všichni byli velmi sehraní a profesionální. Velký dík.
Martina Gabrielová
Chvalčov, 22.3.2020
Když jsme rozhodovali o dodavateli naší nové kuchyně, obešli jsme několik výrobců. Nejpozitivněji na nás zapůsobila sl. Kallerová ve studiu Válek a Kačena v Ostravě. Její profesionální a velmi vstřícný přístup nás přesvědčil, že je to správná volba. Stejně skvělý přístup měl i p. Kavan i oba montéři, kteří u nás kuchyň 16.3.2020 smontovali. S kvalitou kuchyně jsme velice spokojeni, zcela odpovídá námi zadaným požadavkům. Děkujeme jmenovaným i ostatním zaměstnancům firmy za výbornou práci.
Štefan Bernáth
Ostrava, 22.3.2020
Paní Dagmar, byla jsem velice spokojená jak s Vaším přívětivým přístupem, tak i ochotným technikem p. Kavanem, a kluci montážníci byli velice šikovní a skromní. Už jsem Vaši firmu všude chválila a všem doporučila.
Alena Šuláková
Hustopeče nad Bečvou, 4.1.2020
Při výběru výrobce naší kuchyně jsme si udělali kolečko po OC Haná. V různých obchodech jsme se potkali buď s ignorací, nebo po vyřčení, že máme teprve projekt, s nezájmem. Pak jsme se koukli k Válkovi a Kačeně a paní Dagmar nás přesvědčila, že dál už nemusíme. Díky jejímu milému a ochotnému jednání jsme navrhli kuchyni, kterou teď máme v domě. Montážní partu musím také pochválit za rychlost a pořádek (takový pořádek po sobě snad nikdo na stavbě nenechal). Záruční servis zatím hodnotit nemůžu a doufám, že jej ani nebudu potřebovat.
Tomáš Oždian
Strukov, 9.3. 2020
Paní Dagmar z Olomoucké pobočky byla od samého začátku velice ochotná, líbil se nám přístup, kdy si nás vyzpovídala a pak navrhla několik řešení naší kuchyně, ze kterých vzniklo přesně to, co odpovídalo našim očekáváním. Vyhovovalo nám flexibilní jednání, dobrá domluva, dodržování termínů, individuální přístup, precizní montáž a záruční a pozáruční servis. Ale samozřejmě nejlepší na tom je krásná, praktická a funkční kuchyň. Máme ji už tři měsíce a pořád nám dělá radost, jak pěkně vypadá a pohodlně se používá. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Halová Dagmar
Olomouc, 17.11.2019
Máme naprosto famózní novou kuchyni z ostravského studia!! Nemá chybu, je precizně provedená a koukat na dva mladé techniky, kteří ji instalovali, to byl stolařský koncert. Ačkoli se vyskytly technické problémy s připojením vody, vše na místě vyřešili. Spolupráce s Filipem Jahnem, sympatickým a vždy ochotným vysvětlit či odstranit nedostatek, byla báječná a toto studio už navždy budeme mít zapsáno jako výborné!!! Splnili jste nám sen!!!
Eva Macháčová
17.10. 2019
Stále se kocháme naším novým nábytkem, že nebyl čas napsat chválu na vaši firmu. Vše precizní a dokonalé, paní Kallerová provedla opět kvalitní práci a montáž byla rychlá a bezchybná. Konečně máme sladěný interiér ke kuchyňské lince od vás, která i po 3/4roce jako nová. Děkujeme, jen tak dál.
Barbora Fišerová
5.6. 2019
Děkujeme Vašemu studiu za splnění našeho snu. Spolupráce s p. Lenkou Kallerovou byla na skvělé úrovni, celá zakázka probíhala od samého začátku plynule a bez problémů. Měl jsem s manželkou pár nápadů, jak bychom chtěli, aby vypadala nová kuchyně, které p. Kallerová velmi ochotně zapracovala do svého návrhu. Chceme také poděkovat montážním technikům za jejich skvěle odvedenou práci a za jejich velmi vstřícný a profesionální přístup.
Marek a Alena Bittmarovi
Ostrava, 11.5. 2019
Ráda bych po půl roce poděkovala paní Dagmar Iloemezue, která nám pomohla dotáhnout do konce můj bláznivý nápad se zděnou kuchyní v paneláku. Byl to nelehký úkol, a paní Iloemezue nám díky své empatii pomohla můj sen zrealizovat. Jsem nadšená. Je to naše nejoblíbenější místo v bytě. Vše funguje tak jak má. Nádhera. Děkuji.
Lenka Kamal
Rožnov pod Radhoštěm, 19.12.2018
Určitě doporučuji tuto firmu. Od samého začátku až po dokončení vše proběhlo bez problémů. Velké poděkování všem, co se na realizaci mé kuchyně podíleli a hlavně velice příjemné a milé p. Lence Kallerové.
Monika Janderová
Orlová, 8.8.2018
Zařizovali jsme novou kuchyň, studio Válek & Kačena bylo v Olomouci otevřeno asi měsíc a na doporučení jsme tam zašli, hned na začátku si nás vzala Lenka Kallerová a komplet vše nám ukázala, prošla prodejnu, poradila a celá realizace návrhu probíhala rychle, jasně a velmi přehledně, opravdu tomu rozumí.

Proběhlo několik sezení,telefonátu a nakonec jsme se rozhodli pro Vás. Montáž proběhla přesně v daném termínu,chlapi přijeli na čas, vše vyskládali a okamžitě začali pracovat,mužů říct, že jsem u nich stál a díval se na „každý“ pohyb a jsou to machři, museli se poprat s nerovnou podlahou, výklenkem na stěně,prostě jeli jak draci a výsledek je super. Uvažujeme o zvětšení o ostrůvek a opět půjdeme k Válek & Kačena. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu a nepolevit v nastolené kvalitě a službách.
Lukáš a Monika Vysloužilovi
Prezentace finálního návrhu kuchyně na míru ve studiu Válek & Kačena
Chtěl bych touto cestou poděkovat kuchyňskému studiu Válek & Kačena za nádhernou kuchyň. Absolutně profesionální přístup Lenky Kallerové, Jana Vávry a skvělých montážníků. Perfektní komunikace, přístup a ochota. Mohu jen doporučit. Gratuluji majitelům k těmto zaměstnancům.
Martin Gála
Ráda bych poděkovala za výbornou práci Vašich zaměstnanců z pobočky Olomouc, kteří se podíleli na zrození mé krásné kuchyně – panu Kavanovi za diplomatické jednání a vstřícnost, kterou jsem uvítala, když jsme v rámci stavby a termínů měli velký problém, dále skvělému tandemu odborníků – montérů p. Šimkovi a p.Vyvialovi. Po zkušenostech v průběhu naší stavby jsem je ocenila jako motýly, kteří nic neporušili, neponičili, neotloukli, nezničili – přiletěli, udělali krásno a pohodu a odletěli. Asi se smějete, ale nám přišli jako zjevení v dnešním světě řemeslníků. A v neposlední řadě děkuji pí Iloemezue za velkou trpělivost při přemazávání , opravování a zpátky vracení návrhů. Při jejím vytížení a skloubení pracovního a soukromého života – díky! I cesty Pardubice – Olomouc za krásnou kuchyň stály.

Přeji Vám mnoho zdaru a dalších spokojených kuchařek a kuchařů.
Děkuji.

A snad jen malý dovětek – pracuji jako personální manažer v poměrně hodně velké firmě a závidím Vám Vaše lidi!!
Šárka Stachova
Pardubice, 19.7.2017
Skvělé a absolutně dokonalé… Kuchyň ještě nemáme, domeček se zatím staví, ale dosavadní služby snesou nejpřísnější měřítko a jsme moc spokojeni… Kuchyň od nich mají moji rodiče a pár známých a všichni jsou spokojeni, takže věřím, že nakonec budeme s kuchyní spokojeni také my…
Tomáš Lacina
6.12.2018
Má nová kuchyň, kterou navrhla paní Dagmar Iloemezue v Kuchyňském studiu Olomouc se líbí jak mě, tak rodině a známým. Vřele doporučuji tuto firmu, neboť jsem maximálně spokojená s návrhem a samotnou realizací, tak s montážními pracovníky firmy. Rychlost a vysoká kvalita odvedené práce. Majitelé mohou mít jenom radost 🙂
Irena Nehodová
Kojetín, 6.6.2017
Mnohokrát Vám děkuji za vše ohledně kuchyně!!! Chválím celý Váš tým. Jste profesionálové na svém místě. Páni montážníci opravdu šikovní.
Pavla Strnadlová
Kladeruby, 12.4.2017
Dobrý den, po dlouhém sezení a navrhování jsme se rozhodli s manželem, že si necháme zhotovit kuchyň od Válek&Kačena. Nelitujeme ani jednoho dne, kdy jsme s navrhováním kuchyně ztratili čas. Přístup p. Kyšky byl a je profesionální, vždy jsme našli kompromis v řešení kuchyně. Po montáži kuchyně jsem s manželem velice spokojeni a můžeme vřele doporučit těm, co nad rekonstrukcí uvažuji. Ještě jednou díky celému týmu Válek&Kačena.
Veronika
Chtěl bych Vám velice poděkovat za naprosto parádní a bezchybnou spolupráci s Vaší firmou při realizaci mé kuchyně. Jednání celého teamu bylo od začátku až do konce naprosto bezchybné, vstřícné, příjemné a rychlé. Od počátečních návrhů se slečnou Kallerovou, věčně usměvavou a ochotnou, přes rychlé a pohodové zaměření prostoru Vašimi techniky, detailní informace týkající se dokumentace projektu doplňované ochotně přes telefon a email, aktivní a ochotnou domluvu na termínu montáže až po naprosto perfektní a rychlou montáž u mě doma.

Montéři mě informovali o každém detailu a přispěli pár drobnými návrhy k ještě lepší a funkčnější kuchyni a za pochodu řešili drobné problémy, které při instalaci nastaly. O doplatku jsem byl dostatečně předem informován Vaší účetní a doklad ihned dorazil i do emailu. Prostě parádně a k mé plné spokojenosti provedená realizace kuchyně. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl pro Vaši firmu a budu Vás vřele doporučovat každému se zájmem o kuchyň. Linka vypadá velice kvalitně a bytelně, takže věřím, že ani zub času na mém názoru nic nezmění.
Lukáš Svoboda
Chci moc poděkovat paní Dagmar Iloemezue za přístup a pomoc s realizací naší kuchyně! Určitě budu chválit, kudy budu chodit 🙂 stejně tak pana Kavana i montážníky.

Doufám, že budete mít spoustu dalších spokojených zákazníků, protože si je určitě zasloužíte!
Iveta Vybíhalová
Plumlov, 25.1.2017
S odstupem času,ale přeci jenom bychom chtěli celému týmu kuchyňského studia Válek a Kačena poděkovat za skvěle odvedenou práci.To, že jsme přišli na správné místo bylo jasné již při první návštěvě olomouckého studia, kde paní Dagmar pouze na základě naší strohé představy začala s neuvěřitelnou profesionalitou vytvářet naši vysněnou kuchyň. Vzhledem k našemu atypickému prostoru kam byla kuchyň namontována bylo třeba několik návštěv a vždy nás paní Dagmar mile přivítala a do posledního detailu ladila a měnila kuchyň až do konečné podoby.

Z mnoha návštívených studií pouze toto studio může prohlásit, že dělá nábytek na míru. U ostatních studií jsou to pouze komponenty odstupňované po deseti a více centimetrech poskládané někde na skladě k sobě. Konečná cena byla nejnižší ze všech studií tak následovalo podepsání smlouvy, zaplacení zálohy, proměření technikem přímo v bytě a kuchyň šla do výroby.

Termín montáže byl předem domluven podle mých možností a byl bez odkladu dodržen. Páni montéři po příjezdu začali stěhovat jednotlivé komponenty a s naprostou přesností se začala rodit naše nová kuchyň. Po dokončení práce vše uklidili, kuchyň předvedli a popřáli mnoho spokojenosti. Určite se na ně obrátíme i při řešení dalších místností našeho bytu.
Jiří Kratochvíl
Brníčko u Uničova, 11.října 2016
Chtěl bych tímto poděkovat za realizaci nové kuchyně. Hned při prvním jednání ve studiu Válek a Kačena v Ostravě nás zaujal profesionální a zároveň přívětivý přístup paní Kallerové. Táto nám vše vysvětlila, poradila a částečně i pozitivně ovlivnila při výběru kuchyně i kuchyňských spotřebičů. Rovněž bych chtěl vyzvednout činnost technika pana Kavana. Tento v bytě vše perfektně vyměřil a rovněž nám v některých věcech dobře poradil. Také oba řemeslníci, kteří prováděli samotnou montáž kuchyně, byli profesionálové. Na místě vyřešili všechny problémy s nerovnostmi, které v panelovém bytě byly. Po celou dobu montáže pracovali nepřetržitě bez sebemenších prostojů a výsledkem jejich práce je nádherná moderní kuchyň. JEŠTĚ JEDNOU VŠEM VELKÝ DÍK!!!!!!!!!!!
Miroslav Bárta
Ostrava, 23.3..2020
Včera byla provedena u nás na adrese Bohdíkov montáž kuchyně. Musím velice pochválit techniky, kteří montáž prováděli za perfektně provedenou práci a opravdu profesionální přístup těchto techniků. Jsou to moc šikovní "kluci"
Radim Pavelka
Bohdíkov, 8.3.2020
Sháněla jsem dodavatele kuchyní do bytů na pronájem. Výběr byl složitý. Na základě parametru cena / výkon, proti všem předsudkům, zvítězila nabídka firmy Válek & Kačena ostravského studia, od paní Lenky Kallerové. Následná spolupráce byla naprosto bezvadná a profesionální. Dokonce nám dovybavili nábytkem také koupelny. A konečně i mí klienti sdílejí se mou radost nad krásným a kvalitním nábytkem. Firmu Válek & Kačena, především jejich ostravské studio, mohu jednoznačně doporučit. Tímto vám všem děkuji a přeji hodně úspěchů v další práci.
Jolana Loskotová
Bolatice, 3.12.2019
Dne 4.listopadu jste nám zrealizovali novou kuchyňskou linku. Muselo se tak stát poté, co jsme měli v domě vodovodní havárii a původní kuchyně byla zničena. Montážníci nastoupili přesně ve smluveném čase, nanosili jednotlivé prvky předem vyrobené. Jediný problém s velkým dílem skříně na potraviny jsme vyřešili tím, že se do domu dostal oknem na zvýšeném podlaží. Pak už jen dva hoši pracovali a pracovali a bez svačiny a oběda vše ukončili v bezvadné kvalitě.

Návrh řešení byl splněn do posledního detailu a jen jsme žasli, že se naměřené hodnoty nemusely měnit. Jediný problém byl při osazení s horním krycím dílem, který musel zkopírovat nerovný stropní podhled. Ale hoši si s tím bravurně poradili. Takže jen díky za vzornou práci a skvělý projekt. Ti co nám kuchyni přišli "kolaudovat" se jen diví jak je to pěkné.
Pokorní
Olomouc, 9.11. 2019
Chtěli bychom poděkovat všem z firmy Válek & Kačena, co se podíleli na reailizaci kuchyňské linky pro imobilní pacienty v Hamzově léčebně.

Poděkování patří zejména paní Dagmar Iloemezue za skvělý přístup, za provedení návrhů několika variant kuchyňské linky jak v materiálovém provedení, tak i v grafickém designu i za mnohačetná emailová jednání a doladění všech detailů. Zároveň naše poděkování patří i zaměřovacímu technikovi, panu Kavanovi, za jeho ochotu, pomoc, užitečné rady a profesionální přístup ke všem klientům i našemu zdravotnickému personálu.

Celá akce (zaměření a montáž) proběhla k naší plné spokojenosti, rychle a bez problémů.
Ivana Charbuská
Luže, 20.5.2019
Zaměstnanic firmy Válek & Kačena na vzdělávacím kurzu
Ještě v nové kuchyni nevaříme, ale objednání, vyřízení i montáž bylo ok. Kuchyně vypadá nádherně a už se moc těšíme až v ní začneme vařit.