REFERENCE

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za perfektní přístup paní Dagmar, která je opravdu člověk na správném místě, jde vidět, že svou práci dělá ráda a s citem. Navrhla nám kuchyň přesně podle našich představ.
Její doporučení byla vždy na místě zejména s ohledem na praktičnost, vnímání barev a celkového designu. Při sebemenší pochybnosti byla ihned k dispozici a vše vysvětlila.
Doporučuji kuchyňské studio Válek & Kačena a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků!
Gabrielová A.
Topolany, 14.11.2023
Při hledání zhotovitele kuchyně do novostavby RD, jsem navštívil pět studií a jednoho truhláře. Nakonec jsem se rozhodl pro kuchyňské studio Válek a Kačena v Olomouci a nemohl jsem udělat lépe. Měl jsem vcelku jasno o vzhledu kuchyně i max. ceně a bál se, že to nikdy nepůjde dohromady. Paní Dagmar to však nějakým způsobem dokázala skloubit a výsledkem je úžasná kuchyně. Její praktické rady a připomínky byly nedocenitelné. Také oceňuji trpělivost p. Kavana. Kvůli zdržení na stavbě jsem mu 4x odmítl termín montáže a jeho odpověď vždy byla: "Nic se neděje, mám tedy zavolat za 14 dní?". V neposlední řadě pak velké díky lidem, kteří dávali na místě kuchyň dohromady. Přišli s úsměvem a po dvou dnech hotoví s ním i odcházeli. Velice tedy oceňuji více než férovou cenu, profesionální a zároveň velice vřelé přátelské jednání, trpělivost s dotazy (jak osobně tak i přes emaily), vstřícnost ohledně konečného termínu a rychlou montáž. Ačkoliv ještě kuchyň není v ostrém provozu, je opravdu nádherná a nepochybuji, že se v ní bude nejen skvěle vařit, ale bude i středobodem při vstupu do obývacího pokoje, který je s kuchyní spojen.
Lukáš Malina
Křelov - Břuchotín, 18.7.2023
Dlouho jsme se rozhodovali u koho si necháme navrhnout a následně vyrobit kuchyni. Nakonec nás přesvědčil přístup, nápad a ochota kuchyňského studia v Ostravě, konkrétně pan Filip Jahn. Kuchyni jsme společně vytvořili přesně podle našich představ. Už více než půl roku kuchyni využíváme a právem se stala nejoblíbenějším místem v celém našem domě.
Barbora Kleinová
Litultovice, 4.5.2023
Velmi bych chtěla poděkovat na opravdu krásnou a funkční kuchyň z Vašeho studia v Olomouci. Testujeme ji teprve 14 dnů, ale mohu už teď napsat, že je úžasná. Od prvního kontaktu s velmi milou a ochotnou paní Dagmar, přes zaměření panem Kavanem a konečnou montáž panem Potužníkem a panem Kremserem. Lidé na pravém místě, skvělá komunikace, ochota... Chystám se ve Vašem studiu v Olomouci objednat další kousek do pokoje pro dceru a těším se na výsledek. Krásné dny všem.
Ivana Hynková
Prostějov, 10.2.2023
Tady není co řešit. Od prvního kontaktu s paní Dagmar, výběru spotřebičů, dekoru atd., přes zaměření až po následnou montáž absolutně profi přístup. Kuchyň "sedí" pevně (dřevostavba) a na milimetr přesně. Po cca tříměsíčním testování je žena nadmíru spokojena a to je podstatné. Ještě jednou díky celému realizačnímu týmu Válek & Kačena a přejeme mnoho pracovních úspěchů do dalších let.
Pavel Grunt
Příkazy, 19.1.2023
Chceme touto cestou poděkovat za skvěle odvedou práci celému týmu. V únoru letošního roku jsme začali se studiem v Olomouci řešit rekonstrukci kuchyně a v květnu již byla naše kuchyň zrealizována. Z návrhem nám velmi pomohla paní Dagmar, která nás profesionálně usměrňovala a vše dolaďovala podle našich potřeb i finančního rozpočtu. Všechny úkony - nákres, vizualizace, zaměření, výroba, instalace, uložení kamenné desky, dokončení - proběhly dle plánu. Kuchyň již půl roku používáme a jsme velmi spokojeni. Celému týmu děkujeme za profesionálně odvedenou práci.
Pavla a Honza
Zlín, 19.10.2022
Výborná spolupráce, máme od Vás 2 kompletní kanceláře a brzy plánujeme další, moc děkujeme.
SVT Consulting s.r.o.
Ostrava, 15.10.2022
S odstupem času chci poděkovat celé firmě Válek a Kačena a hlavně především jmenovitě paní Lence Kallerové za skvěle odvedenou práci . Je to člověk na svém místě. Denně v kuchyni vařit je pro mne velká radost . Doporučuji všema deseti !
Ludmila M.
Opava, 10.10.2022
Dlouho jsme vybírali, kde si necháme kuchyň vyrobit. Šlo nám nejen o krásnou kuchyň, ale i o kvalitu. Je jasné, že za kvalitu se platí, ale cena nebyla moc vysoká vzhledem k tomu, co jsme požadovali. Paní Dagmar při schůzce ve studiu v Olomouci byla velice příjemná a vše ochotně vysvětlila, navrhla, poradila. Celkově dojem byl velmi dobrý od začátku do konce. Pan Kavan vysvětlil vše co se týká technických záležitostí. Vše probíhalo dle domluvy. Montáž proběhla bez problému a montážníci vysvětlili používání kuchyně. Proto můžu studio Válek a Kačena doporučit. Výsledek stojí za to.
Jiří Brachtl
Šumvald, 8.10.2022
Plánování naší krásné kuchyně s p. Dagmar byl opravdu zážitek! Naprosto krásné dopoledne strávené ve studiu. Je neskutečně šikovná a znalá v tomto oboru. A to vše ještě doladí její osobnost. Je milá, trpělivá, vstřícná, přátelská. Všem z této firmy moc děkujeme za pěkně odvedenou práci, jste moc šikovní!:)