REFERENCE

Tuto spolupráci bych přirovnala k exkluzivnímu zájezdu -all inclusive Válek & Kačena. Příjemná a hlavně velmi profesionální komunikace s paní Dagmar, která vám věnuje tolik času, kolik potřebujete, včetně následné "péče" přes e-mail a telefon, kdy s vámi probere vše, co potřebujete. Následnou komunikaci s panem Kavanem a ostatními pracovníky také hodnotím na pět hvězdiček. Rychlá montáž bez chyb, včetně úklidu 🙂 Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto firmu, jelikož mám nejen krásnou kuchyň, ale i "zážitek" na dlouhou dobu a práce celého kolektivu profesionálů se stane součástí mého nového bydlení.
Neuschelová Monika
Prostějov 16.4.2021
Od návrhu s paní Dagmar, konzultace a zaměření s panem Kavanem až po samotnou montáž kuchyně jsme byli s manželkou naprosto a bez výhrad spokojení. Jednání a komunikace byly na vysoce profesionální úrovni a nikdy nebyl problém ozvat se s jakýmkoliv problémem a vyřešit ho. Stejně tak bych rád pochválil i dvojici montážníků, kteří odvedli skvělou, rychlou a krásnou práci. Za dva roky stavby jediný dodavatel, který svoji práci odvedl bez problémů na takto vysoké úrovni a za to bych všem zúčastněným chtěl ještě jednou poděkovat a firmu Válek&Kačena mohu všem jen doporučit.
Musil Zdeněk
Dubicko, 26.3.2021
Velká spokojenost! Skvělá komunikace, spolehlivost, velmi ochotná, profesionální a nápaditá paní Lenka, prostě vše mělo úroveň, hlavu a patu! Páni montážníci si také zaslouží pochvalu! Opravdu mohu vřele doporučit!
Martina T.
Ostrava, 26.3.2021
Spokojenost na sto procent. Profesionální přístup jak paní Dagmar, tak montážníků. Pokud něco při montáži upravovali nebo přiřízli okamžitě následoval úklid. Problém nastal v olomouckém studiu, člověk neví co si vybrat, ale s profi přístupem paní Dagmar se poskládá vymazlená kuchyň snů.
Bedřich Nedvídek
Moravský Beroun,25.3.2021
Chtěl bych poděkovat za realizaci kuchyně a vestavné skříně paní Dagmar za skvělý návrh a taky montažnikum za perfektní práci.
Jiří Kašpar
Hustopeče nad Bečvou, 15.3.2021
Dobrý den, nemohu jinak, ale chci se podělit a zároveň poděkovat Vašemu týmu i po několika letech od realizace kuchyně. Byla namontovaná v roce 2013 a proto si myslím, že mohu už opravdu hodnotit. Od prvotní návštěvy ostravského studia a vstřícného přístupu slečny Kallerové, kdy jsme několikrát měnili koncepci, až jsme se dostali k výslednému návrhu.Kvalita zpracování je vidět i po tolika letech,kdy všechno drží,nic se neodlepuje a perfektně slouží.Každé návštěvě se kuchyně moc líbí a všem doporučuji toto studio. A realizace a montáž kuchyně bal jeden řemeslný koncert šikovných rukou. Tak má vypadat podnikání a nedivím se ,že firma je na trhu již 17let. Na závěr bych chtěla pozdravit slečnu Lenku za její úžasný a přitom profesionální přístup. Firma zaměstnává ty nejlepší lidi .Děkuji.
Jarmila Kaločová
Frýdlant nad Ostravicí,19.3.2021
Dokonalý zážitek od začátku do konce. Paní Dagmar z olomoucké pobočky je opravdu profík na svém místě. Je vidět, že tomu co dělá rozumí a práci dělá srdcem. I přesto, že jsme návrh několikrát měnili než jsme našli to pravé, byla velmi trpělivá a vždy dokázala poradit. Grafický návrh na velmi vysoké úrovni, možnost prohlídky prostoru ve virtuální realitě a hlavně- nic nebyl problém. Nejedná se o modulární výrobu, kuchyň je na míru vašim potřebám a prostoru.
Samotný výběr kuchyní skvělý, zpracování velmi kvalitní. Rychlá doba dodání a příznivá cena. Montáž velké kuchyně za jeden den v TOP kvalitě. Naprosto doporučuji.
Soldánová Anna
Držovice 3.8.2020
Musím velice pochválit paní Dagmar ze studia Olomouc-její přístup k zákazníkovi,návrhy - v podstatě opakovat předchozí pochvalné reference.Uznání patří i pánům montážníkům.Po dokončení kuchyně pokračuji ve spolupráci a objednávám si vestavěné skříně do předsíně.Návrhy paní Dagmar jsou úžasné,jedná se o atypické prostory-samotnou by mě nic podobného vůbec nenapadlo.Tuto firmu mohu případným zákazníkům jen doporučit.
Lenka Dužíková
Šternberk, 9.6.2020
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali kuchyňské studio Válek a Kačena. Od začátku byl přístup sl. Kallerové profesionální, vše nám srozumitelně vysvětlila a co jsme si domluvili, to také proběhlo. Instalace proběhla bez potíží a i přes Corona krizi v řádném termínu. Z kuchyně máme opravdu radost. Přejeme studiu Válek a Kačena spousty spokojených klientů.
Jana Nedbálková
Staříč, 27.5.2020
Rád bych touto cestou poděkoval za naprosto skvělé služby Vašeho kuchyňského studia v Olomouci. Paní Dagmar Iloemezue je klenotem vaší společnosti - a to doslova! Měla s námi ohromnou trpělivost a hlavně díky ní je naše kuchyň zkrátka perfektní. Při návrhu vyslyšela všechny naše požadavky, několikrát návrh upravovala vždy podle našich potřeb, což jistě nebylo snadné a moc si toho vážíme. Vše zajistila a obratem řešila. Má ohromný cit pro pěkný návrh. Je úžasné, že společnost ze severní Moravy bezproblémově zrealizuje kuchyň v Ústeckém kraji a věřte - stojí to za to se vydat i tak daleko. Dodnes jsem také v úžasu, jak rychle proběhla montáž, montážníci jsou profíci! Ještě jednou děkuji.
Jiří Hunka
Panenský Týnec, 11.4.2020
Představu vesnické kuchyně převedla paní Dagmar do nádherného grafického návrhu, doporučila výběr spotřebičů. Následná návštěva pana Kavana doladila pár detailů, které by rušily celkový dojem. Taktéž parta, které se podílela na realizaci kuchyně, si vedla skvěle. Všichni byli velmi sehraní a profesionální. Velký dík.
Martina Gabrielová
Chvalčov, 22.3.2020
Když jsme rozhodovali o dodavateli naší nové kuchyně, obešli jsme několik výrobců. Nejpozitivněji na nás zapůsobila sl. Kallerová ve studiu Válek a Kačena v Ostravě. Její profesionální a velmi vstřícný přístup nás přesvědčil, že je to správná volba. Stejně skvělý přístup měl i p. Kavan i oba montéři, kteří u nás kuchyň 16.3.2020 smontovali. S kvalitou kuchyně jsme velice spokojeni, zcela odpovídá námi zadaným požadavkům. Děkujeme jmenovaným i ostatním zaměstnancům firmy za výbornou práci.
Štefan Bernáth
Ostrava, 22.3.2020
Paní Dagmar, byla jsem velice spokojená jak s Vaším přívětivým přístupem, tak i ochotným technikem p. Kavanem, a kluci montážníci byli velice šikovní a skromní. Už jsem Vaši firmu všude chválila a všem doporučila.
Alena Šuláková
Hustopeče nad Bečvou, 4.1.2020
Při výběru výrobce naší kuchyně jsme si udělali kolečko po OC Haná. V různých obchodech jsme se potkali buď s ignorací, nebo po vyřčení, že máme teprve projekt, s nezájmem. Pak jsme se koukli k Válkovi a Kačeně a paní Dagmar nás přesvědčila, že dál už nemusíme. Díky jejímu milému a ochotnému jednání jsme navrhli kuchyni, kterou teď máme v domě. Montážní partu musím také pochválit za rychlost a pořádek (takový pořádek po sobě snad nikdo na stavbě nenechal). Záruční servis zatím hodnotit nemůžu a doufám, že jej ani nebudu potřebovat.
Tomáš Oždian
Strukov, 9.3. 2020
Paní Dagmar z Olomoucké pobočky byla od samého začátku velice ochotná, líbil se nám přístup, kdy si nás vyzpovídala a pak navrhla několik řešení naší kuchyně, ze kterých vzniklo přesně to, co odpovídalo našim očekáváním. Vyhovovalo nám flexibilní jednání, dobrá domluva, dodržování termínů, individuální přístup, precizní montáž a záruční a pozáruční servis. Ale samozřejmě nejlepší na tom je krásná, praktická a funkční kuchyň. Máme ji už tři měsíce a pořád nám dělá radost, jak pěkně vypadá a pohodlně se používá. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Halová Dagmar
Olomouc, 17.11.2019
Máme naprosto famózní novou kuchyni z ostravského studia!! Nemá chybu, je precizně provedená a koukat na dva mladé techniky, kteří ji instalovali, to byl stolařský koncert. Ačkoli se vyskytly technické problémy s připojením vody, vše na místě vyřešili. Spolupráce s Filipem Jahnem, sympatickým a vždy ochotným vysvětlit či odstranit nedostatek, byla báječná a toto studio už navždy budeme mít zapsáno jako výborné!!! Splnili jste nám sen!!!
Eva Macháčová
17.10. 2019
Stále se kocháme naším novým nábytkem, že nebyl čas napsat chválu na vaši firmu. Vše precizní a dokonalé, paní Kallerová provedla opět kvalitní práci a montáž byla rychlá a bezchybná. Konečně máme sladěný interiér ke kuchyňské lince od vás, která i po 3/4roce jako nová. Děkujeme, jen tak dál.
Barbora Fišerová
5.6. 2019
Děkujeme Vašemu studiu za splnění našeho snu. Spolupráce s p. Lenkou Kallerovou byla na skvělé úrovni, celá zakázka probíhala od samého začátku plynule a bez problémů. Měl jsem s manželkou pár nápadů, jak bychom chtěli, aby vypadala nová kuchyně, které p. Kallerová velmi ochotně zapracovala do svého návrhu. Chceme také poděkovat montážním technikům za jejich skvěle odvedenou práci a za jejich velmi vstřícný a profesionální přístup.
Marek a Alena Bittmarovi
Ostrava, 11.5. 2019
Ráda bych po půl roce poděkovala paní Dagmar Iloemezue, která nám pomohla dotáhnout do konce můj bláznivý nápad se zděnou kuchyní v paneláku. Byl to nelehký úkol, a paní Iloemezue nám díky své empatii pomohla můj sen zrealizovat. Jsem nadšená. Je to naše nejoblíbenější místo v bytě. Vše funguje tak jak má. Nádhera. Děkuji.