REFERENCE

Toto kuchyňské studio mohu jenom doporučit. S návrhem, realizací a samotnou montáží jsem byla velice spokojena.
Michaela Faltýnková
Ladín, 15.11.2021
V této české firmě jsou lidi na svém místě, opravdu skvělá práce a ještě lepší přístup, ať k vytvoření návrhu či k samotné montáži a technickým věcem. V našem domě se během tohoto roku montovaly dvě kuchyně, každá úplně jiná. A výborná práce u obou kuchyní. Můžeme celá rodina jen doporučit. My sami jsme dostali doporučení na tuto firmu od rodiny a známých, kteří již mají kuchyně od této firmy.
Kamila Chvostková
Olomouc, 7.10.2021
Od návrhu s paní Dagmar, konzultace a zaměření s panem Kavanem až po samotnou montáž kuchyně jsme byli s manželkou naprosto a bez výhrad spokojení. Jednání a komunikace byly na vysoce profesionální úrovni a nikdy nebyl problém ozvat se s jakýmkoliv problémem a vyřešit ho. Stejně tak bych rád pochválil i dvojici montážníků, kteří odvedli skvělou práci. Chtěl bych ještě jednou poděkovat a firmu Válek&Kačena mohu všem jen doporučit.
Lukáš Protivánek
Olomouc, 25.9.2021
Mockrát děkujeme celému týmu, který se podílel, na tvorbě, zaměření a montáži naší kuchyně. Nebylo to jednoduché a přesto všichni odvedli naprosto úžasnou práci a my jsme maximálně spokojeni. Jednání a komunikace na jedničku. Cokoliv bylo potřeba řešit, ihned jsme vyřešili. Takže ještě jednou velké díky a moc doporučuji kuchyňské studio Válek & Kačena
Veronika Otáhalová
Čelechovice na Hané 6.9.2021
Děkuji za skvěle odvedenou práci zaměstnanců kuchyňského studia Válek a Kačena. Od začátku do konce skvělá spolupráce s p. Lenkou Kallerovou. Ochotná, vždy dosažitelná pro vzájemnou komunikaci, nutné návštěvy v rámci zpracovávání projektu byly vždy splněny v domluveném čase. Také práce p. Kavana skvělá, výborná komunikace. Velmi chci vyzvednout práci dvou mladých montážníků, byli skvělí. Kuchyň mám nádhernou a podle mých představ. Doporučuji všem
Jarmila Smítalová
Ostrava 4.8.2021
Tuto spolupráci bych přirovnala k exkluzivnímu zájezdu -all inclusive Válek & Kačena. Příjemná a hlavně velmi profesionální komunikace s paní Dagmar, která vám věnuje tolik času, kolik potřebujete, včetně následné "péče" přes e-mail a telefon, kdy s vámi probere vše, co potřebujete. Následnou komunikaci s panem Kavanem a ostatními pracovníky také hodnotím na pět hvězdiček. Rychlá montáž bez chyb, včetně úklidu 🙂 Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto firmu, jelikož mám nejen krásnou kuchyň, ale i "zážitek" na dlouhou dobu a práce celého kolektivu profesionálů se stane součástí mého nového bydlení.
Neuschelová Monika
Prostějov 16.4.2021
Od návrhu s paní Dagmar, konzultace a zaměření s panem Kavanem až po samotnou montáž kuchyně jsme byli s manželkou naprosto a bez výhrad spokojení. Jednání a komunikace byly na vysoce profesionální úrovni a nikdy nebyl problém ozvat se s jakýmkoliv problémem a vyřešit ho. Stejně tak bych rád pochválil i dvojici montážníků, kteří odvedli skvělou, rychlou a krásnou práci. Za dva roky stavby jediný dodavatel, který svoji práci odvedl bez problémů na takto vysoké úrovni a za to bych všem zúčastněným chtěl ještě jednou poděkovat a firmu Válek&Kačena mohu všem jen doporučit.
Musil Zdeněk
Dubicko, 26.3.2021
Velká spokojenost! Skvělá komunikace, spolehlivost, velmi ochotná, profesionální a nápaditá paní Lenka, prostě vše mělo úroveň, hlavu a patu! Páni montážníci si také zaslouží pochvalu! Opravdu mohu vřele doporučit!
Martina T.
Ostrava, 26.3.2021
Spokojenost na sto procent. Profesionální přístup jak paní Dagmar, tak montážníků. Pokud něco při montáži upravovali nebo přiřízli okamžitě následoval úklid. Problém nastal v olomouckém studiu, člověk neví co si vybrat, ale s profi přístupem paní Dagmar se poskládá vymazlená kuchyň snů.
Bedřich Nedvídek
Moravský Beroun,25.3.2021
Chtěl bych poděkovat za realizaci kuchyně a vestavné skříně paní Dagmar za skvělý návrh a taky montažnikum za perfektní práci.
Jiří Kašpar
Hustopeče nad Bečvou, 15.3.2021
Dobrý den, nemohu jinak, ale chci se podělit a zároveň poděkovat Vašemu týmu i po několika letech od realizace kuchyně. Byla namontovaná v roce 2013 a proto si myslím, že mohu už opravdu hodnotit. Od prvotní návštěvy ostravského studia a vstřícného přístupu slečny Kallerové, kdy jsme několikrát měnili koncepci, až jsme se dostali k výslednému návrhu.Kvalita zpracování je vidět i po tolika letech,kdy všechno drží,nic se neodlepuje a perfektně slouží.Každé návštěvě se kuchyně moc líbí a všem doporučuji toto studio. A realizace a montáž kuchyně bal jeden řemeslný koncert šikovných rukou. Tak má vypadat podnikání a nedivím se ,že firma je na trhu již 17let. Na závěr bych chtěla pozdravit slečnu Lenku za její úžasný a přitom profesionální přístup. Firma zaměstnává ty nejlepší lidi .Děkuji.
Jarmila Kaločová
Frýdlant nad Ostravicí,19.3.2021
Dokonalý zážitek od začátku do konce. Paní Dagmar z olomoucké pobočky je opravdu profík na svém místě. Je vidět, že tomu co dělá rozumí a práci dělá srdcem. I přesto, že jsme návrh několikrát měnili než jsme našli to pravé, byla velmi trpělivá a vždy dokázala poradit. Grafický návrh na velmi vysoké úrovni, možnost prohlídky prostoru ve virtuální realitě a hlavně- nic nebyl problém. Nejedná se o modulární výrobu, kuchyň je na míru vašim potřebám a prostoru.
Samotný výběr kuchyní skvělý, zpracování velmi kvalitní. Rychlá doba dodání a příznivá cena. Montáž velké kuchyně za jeden den v TOP kvalitě. Naprosto doporučuji.
Soldánová Anna
Držovice 3.8.2020
Musím velice pochválit paní Dagmar ze studia Olomouc-její přístup k zákazníkovi,návrhy - v podstatě opakovat předchozí pochvalné reference.Uznání patří i pánům montážníkům.Po dokončení kuchyně pokračuji ve spolupráci a objednávám si vestavěné skříně do předsíně.Návrhy paní Dagmar jsou úžasné,jedná se o atypické prostory-samotnou by mě nic podobného vůbec nenapadlo.Tuto firmu mohu případným zákazníkům jen doporučit.
Lenka Dužíková
Šternberk, 9.6.2020
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali kuchyňské studio Válek a Kačena. Od začátku byl přístup sl. Kallerové profesionální, vše nám srozumitelně vysvětlila a co jsme si domluvili, to také proběhlo. Instalace proběhla bez potíží a i přes Corona krizi v řádném termínu. Z kuchyně máme opravdu radost. Přejeme studiu Válek a Kačena spousty spokojených klientů.
Jana Nedbálková
Staříč, 27.5.2020
Rád bych touto cestou poděkoval za naprosto skvělé služby Vašeho kuchyňského studia v Olomouci. Paní Dagmar Iloemezue je klenotem vaší společnosti - a to doslova! Měla s námi ohromnou trpělivost a hlavně díky ní je naše kuchyň zkrátka perfektní. Při návrhu vyslyšela všechny naše požadavky, několikrát návrh upravovala vždy podle našich potřeb, což jistě nebylo snadné a moc si toho vážíme. Vše zajistila a obratem řešila. Má ohromný cit pro pěkný návrh. Je úžasné, že společnost ze severní Moravy bezproblémově zrealizuje kuchyň v Ústeckém kraji a věřte - stojí to za to se vydat i tak daleko. Dodnes jsem také v úžasu, jak rychle proběhla montáž, montážníci jsou profíci! Ještě jednou děkuji.
Jiří Hunka
Panenský Týnec, 11.4.2020
Představu vesnické kuchyně převedla paní Dagmar do nádherného grafického návrhu, doporučila výběr spotřebičů. Následná návštěva pana Kavana doladila pár detailů, které by rušily celkový dojem. Taktéž parta, které se podílela na realizaci kuchyně, si vedla skvěle. Všichni byli velmi sehraní a profesionální. Velký dík.