REFERENCE

Tak má zkušenost je jen pozitivní. Mám už od kuchyňského studia druhou montáž. Před rokem jsem si nechala namontovat kuchyň. Právě jsem rekonstruovala dům. Z původního domu zůstaly jen obvodové zdi. Řemeslníci měli na vše čas a nedodržovali termíny. Kuchyň byla hotová v říjnu a nebyly ani omítky. Studio mi vycházelo vstříc a nabízelo nové a nové termíny. Nakonec se motáž uskutečnila až koncem ledna. A nebyl to problém. V domě byly vylité podlahy. Montéři přišli, nasadili si papučky a montovali. Vypadali jako sněhuláci. Opět žádný problém. Kuchyň mám rok a jsem s ní velice spokojená. Po roce se mi prověsily jedny dvířka nad digestoří. Opraveno. Nebyl problém. Opětovně oslovila kuchyňské studio pro výrobu vestavěné skříně. Když navštívím kuchyňské studio v Ostravě a vidím usměvavou slečnu Kallerovou, hned jsem pozitivně naladěna a v tomto duchu probíhá celý návrh a jakákoliv další komunikace. Je to sice dražší, ale mohu posoudit práci s někým jiným. Na domě se mi vystřídalo hodně firem, ale jen dvě bych mohla pochválit. A mezi ně patří studio Válek a Kačena. Když montéři přijedou, pracují v plném nasazení po celou dobu. Nevybavují se mezi sebou a ani přestávku na kafe nedělají. A když odjíždí, tak vše stojí na svém místě a nikde ani zrnko prachu nebo nějaký papír, sáček. Vysáto, uklizeno. Jako by tam ani nebyli. Jen skříň nebo kuchyň přibyla. Musím také zmínit pana Kavana, který vždy ochotně řešil mé požadavky a případné nepříjemnosti vyplývající ze strany mých řemeslníků. I když občas na internetu čtu spousu negativních recenzí, tak se určitě ani myšlenkou nepřipojím a už teď plánuji doplnit kuchyň o ostrůvek. A znovu půjdu tam, kde je příjemná atmosféra a vychází mi vstříc.
Karin Weissová
Ostrava, 7.10.2020
Dokonalý zážitek od začátku do konce. Paní Dagmar z olomoucké pobočky je opravdu profík na svém místě. Je vidět, že tomu co dělá rozumí a práci dělá srdcem. I přesto, že jsme návrh několikrát měnili než jsme našli to pravé, byla velmi trpělivá a vždy dokázala poradit. Grafický návrh na velmi vysoké úrovni, možnost prohlídky prostoru ve virtuální realitě a hlavně- nic nebyl problém. Nejedná se o modulární výrobu, kuchyň je na míru vašim potřebám a prostoru.
Samotný výběr kuchyní skvělý, zpracování velmi kvalitní. Rychlá doba dodání a příznivá cena. Montáž velké kuchyně za jeden den v TOP kvalitě. Naprosto doporučuji.
Soldánová Anna
Držovice 3.8.2020
Musím velice pochválit paní Dagmar ze studia Olomouc-její přístup k zákazníkovi,návrhy - v podstatě opakovat předchozí pochvalné reference.Uznání patří i pánům montážníkům.Po dokončení kuchyně pokračuji ve spolupráci a objednávám si vestavěné skříně do předsíně.Návrhy paní Dagmar jsou úžasné,jedná se o atypické prostory-samotnou by mě nic podobného vůbec nenapadlo.Tuto firmu mohu případným zákazníkům jen doporučit.
Lenka Dužíková
Šternberk, 9.6.2020
Jsme moc rádi, že jsme si vybrali kuchyňské studio Válek a Kačena. Od začátku byl přístup sl. Kallerové profesionální, vše nám srozumitelně vysvětlila a co jsme si domluvili, to také proběhlo. Instalace proběhla bez potíží a i přes Corona krizi v řádném termínu. Z kuchyně máme opravdu radost. Přejeme studiu Válek a Kačena spousty spokojených klientů.
Jana Nedbálková
Staříč, 27.5.2020
Rád bych touto cestou poděkoval za naprosto skvělé služby Vašeho kuchyňského studia v Olomouci. Paní Dagmar Iloemezue je klenotem vaší společnosti - a to doslova! Měla s námi ohromnou trpělivost a hlavně díky ní je naše kuchyň zkrátka perfektní. Při návrhu vyslyšela všechny naše požadavky, několikrát návrh upravovala vždy podle našich potřeb, což jistě nebylo snadné a moc si toho vážíme. Vše zajistila a obratem řešila. Má ohromný cit pro pěkný návrh. Je úžasné, že společnost ze severní Moravy bezproblémově zrealizuje kuchyň v Ústeckém kraji a věřte - stojí to za to se vydat i tak daleko. Dodnes jsem také v úžasu, jak rychle proběhla montáž, montážníci jsou profíci! Ještě jednou děkuji.
Jiří Hunka
Panenský Týnec, 11.4.2020
Představu vesnické kuchyně převedla paní Dagmar do nádherného grafického návrhu, doporučila výběr spotřebičů. Následná návštěva pana Kavana doladila pár detailů, které by rušily celkový dojem. Taktéž parta, které se podílela na realizaci kuchyně, si vedla skvěle. Všichni byli velmi sehraní a profesionální. Velký dík.
Martina Gabrielová
Chvalčov, 22.3.2020
Když jsme rozhodovali o dodavateli naší nové kuchyně, obešli jsme několik výrobců. Nejpozitivněji na nás zapůsobila sl. Kallerová ve studiu Válek a Kačena v Ostravě. Její profesionální a velmi vstřícný přístup nás přesvědčil, že je to správná volba. Stejně skvělý přístup měl i p. Kavan i oba montéři, kteří u nás kuchyň 16.3.2020 smontovali. S kvalitou kuchyně jsme velice spokojeni, zcela odpovídá námi zadaným požadavkům. Děkujeme jmenovaným i ostatním zaměstnancům firmy za výbornou práci.
Štefan Bernáth
Ostrava, 22.3.2020
Paní Dagmar, byla jsem velice spokojená jak s Vaším přívětivým přístupem, tak i ochotným technikem p. Kavanem, a kluci montážníci byli velice šikovní a skromní. Už jsem Vaši firmu všude chválila a všem doporučila.
Alena Šuláková
Hustopeče nad Bečvou, 4.1.2020
Při výběru výrobce naší kuchyně jsme si udělali kolečko po OC Haná. V různých obchodech jsme se potkali buď s ignorací, nebo po vyřčení, že máme teprve projekt, s nezájmem. Pak jsme se koukli k Válkovi a Kačeně a paní Dagmar nás přesvědčila, že dál už nemusíme. Díky jejímu milému a ochotnému jednání jsme navrhli kuchyni, kterou teď máme v domě. Montážní partu musím také pochválit za rychlost a pořádek (takový pořádek po sobě snad nikdo na stavbě nenechal). Záruční servis zatím hodnotit nemůžu a doufám, že jej ani nebudu potřebovat.
Tomáš Oždian
Strukov, 9.3. 2020
Paní Dagmar z Olomoucké pobočky byla od samého začátku velice ochotná, líbil se nám přístup, kdy si nás vyzpovídala a pak navrhla několik řešení naší kuchyně, ze kterých vzniklo přesně to, co odpovídalo našim očekáváním. Vyhovovalo nám flexibilní jednání, dobrá domluva, dodržování termínů, individuální přístup, precizní montáž a záruční a pozáruční servis. Ale samozřejmě nejlepší na tom je krásná, praktická a funkční kuchyň. Máme ji už tři měsíce a pořád nám dělá radost, jak pěkně vypadá a pohodlně se používá. Děkujeme a vřele doporučujeme.
Halová Dagmar
Olomouc, 17.11.2019
Máme naprosto famózní novou kuchyni z ostravského studia!! Nemá chybu, je precizně provedená a koukat na dva mladé techniky, kteří ji instalovali, to byl stolařský koncert. Ačkoli se vyskytly technické problémy s připojením vody, vše na místě vyřešili. Spolupráce s Filipem Jahnem, sympatickým a vždy ochotným vysvětlit či odstranit nedostatek, byla báječná a toto studio už navždy budeme mít zapsáno jako výborné!!! Splnili jste nám sen!!!
Eva Macháčová
17.10. 2019
Stále se kocháme naším novým nábytkem, že nebyl čas napsat chválu na vaši firmu. Vše precizní a dokonalé, paní Kallerová provedla opět kvalitní práci a montáž byla rychlá a bezchybná. Konečně máme sladěný interiér ke kuchyňské lince od vás, která i po 3/4roce jako nová. Děkujeme, jen tak dál.
Barbora Fišerová
5.6. 2019
Děkujeme Vašemu studiu za splnění našeho snu. Spolupráce s p. Lenkou Kallerovou byla na skvělé úrovni, celá zakázka probíhala od samého začátku plynule a bez problémů. Měl jsem s manželkou pár nápadů, jak bychom chtěli, aby vypadala nová kuchyně, které p. Kallerová velmi ochotně zapracovala do svého návrhu. Chceme také poděkovat montážním technikům za jejich skvěle odvedenou práci a za jejich velmi vstřícný a profesionální přístup.
Marek a Alena Bittmarovi
Ostrava, 11.5. 2019
Ráda bych po půl roce poděkovala paní Dagmar Iloemezue, která nám pomohla dotáhnout do konce můj bláznivý nápad se zděnou kuchyní v paneláku. Byl to nelehký úkol, a paní Iloemezue nám díky své empatii pomohla můj sen zrealizovat. Jsem nadšená. Je to naše nejoblíbenější místo v bytě. Vše funguje tak jak má. Nádhera. Děkuji.
Lenka Kamal
Rožnov pod Radhoštěm, 19.12.2018
Určitě doporučuji tuto firmu. Od samého začátku až po dokončení vše proběhlo bez problémů. Velké poděkování všem, co se na realizaci mé kuchyně podíleli a hlavně velice příjemné a milé p. Lence Kallerové.
Monika Janderová
Orlová, 8.8.2018
Zařizovali jsme novou kuchyň, studio Válek & Kačena bylo v Olomouci otevřeno asi měsíc a na doporučení jsme tam zašli, hned na začátku si nás vzala Lenka Kallerová a komplet vše nám ukázala, prošla prodejnu, poradila a celá realizace návrhu probíhala rychle, jasně a velmi přehledně, opravdu tomu rozumí.

Proběhlo několik sezení,telefonátu a nakonec jsme se rozhodli pro Vás. Montáž proběhla přesně v daném termínu,chlapi přijeli na čas, vše vyskládali a okamžitě začali pracovat,mužů říct, že jsem u nich stál a díval se na „každý“ pohyb a jsou to machři, museli se poprat s nerovnou podlahou, výklenkem na stěně,prostě jeli jak draci a výsledek je super. Uvažujeme o zvětšení o ostrůvek a opět půjdeme k Válek & Kačena. Děkujeme a přejeme hodně úspěchu a nepolevit v nastolené kvalitě a službách.
Lukáš a Monika Vysloužilovi
Prezentace finálního návrhu kuchyně na míru ve studiu Válek & Kačena
Chtěl bych touto cestou poděkovat kuchyňskému studiu Válek & Kačena za nádhernou kuchyň. Absolutně profesionální přístup Lenky Kallerové, Jana Vávry a skvělých montážníků. Perfektní komunikace, přístup a ochota. Mohu jen doporučit. Gratuluji majitelům k těmto zaměstnancům.
Martin Gála
Ráda bych poděkovala za výbornou práci Vašich zaměstnanců z pobočky Olomouc, kteří se podíleli na zrození mé krásné kuchyně – panu Kavanovi za diplomatické jednání a vstřícnost, kterou jsem uvítala, když jsme v rámci stavby a termínů měli velký problém, dále skvělému tandemu odborníků – montérů p. Šimkovi a p.Vyvialovi. Po zkušenostech v průběhu naší stavby jsem je ocenila jako motýly, kteří nic neporušili, neponičili, neotloukli, nezničili – přiletěli, udělali krásno a pohodu a odletěli. Asi se smějete, ale nám přišli jako zjevení v dnešním světě řemeslníků. A v neposlední řadě děkuji pí Iloemezue za velkou trpělivost při přemazávání , opravování a zpátky vracení návrhů. Při jejím vytížení a skloubení pracovního a soukromého života – díky! I cesty Pardubice – Olomouc za krásnou kuchyň stály.

Přeji Vám mnoho zdaru a dalších spokojených kuchařek a kuchařů.
Děkuji.

A snad jen malý dovětek – pracuji jako personální manažer v poměrně hodně velké firmě a závidím Vám Vaše lidi!!
Šárka Stachova
Pardubice, 19.7.2017
Skvělé a absolutně dokonalé… Kuchyň ještě nemáme, domeček se zatím staví, ale dosavadní služby snesou nejpřísnější měřítko a jsme moc spokojeni… Kuchyň od nich mají moji rodiče a pár známých a všichni jsou spokojeni, takže věřím, že nakonec budeme s kuchyní spokojeni také my…
Tomáš Lacina
6.12.2018
Má nová kuchyň, kterou navrhla paní Dagmar Iloemezue v Kuchyňském studiu Olomouc se líbí jak mě, tak rodině a známým. Vřele doporučuji tuto firmu, neboť jsem maximálně spokojená s návrhem a samotnou realizací, tak s montážními pracovníky firmy. Rychlost a vysoká kvalita odvedené práce. Majitelé mohou mít jenom radost 🙂
Irena Nehodová
Kojetín, 6.6.2017
Mnohokrát Vám děkuji za vše ohledně kuchyně!!! Chválím celý Váš tým. Jste profesionálové na svém místě. Páni montážníci opravdu šikovní.