BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Obývák nabitý pozitivní energií podle feng shui

Feng shui je prastaré čínské učení, které je založeno na principu proudění energií. V praxi vám díky jednoduchým tipům, jak vybavit obývací pokoj, může pomoct při nastolení příjemné atmosféry, pohodlí a harmonie. K tomu, abyste se v obýváku cítili skvěle – ať už s návštěvou nebo sami, často stačí jen pár drobných změn.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak vybrat dřez?

Perfektní kuchyni vám nezajistí jen samotná kuchyňská linka. Pro dokonalý a ničím nerušený dojem je nutné sladit také všechny ostatní prvky a spotřebiče. K těm neodmyslitelně patří i kuchyňský dřez. Jak vybrat ten správný tak, aby byl praktický a estetický zároveň?

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Kamenné pracovní desky

Pracovní deska je bezesporu nejvíce namáhaným místem v kuchyni. Často na ni pokládáme mokré nebo mastné nádobí, horké hrnce nebo naopak zmrzlé potraviny z mrazáku a v neposlední řadě na ní také krájíme suroviny. Aby vám deska vydržela co nejdéle, musí být vyrobená z velmi odolného materiálu – a tím kamenná pracovní deska rozhodně je.

Přečíst »
Dětský pokoj s dvoupatrovou postelí
Blog
Honza Kotlář

Nábytek v dětském pokoji: funkčnost a bezpečnost je zásadní

Děti v pokoji potřebují zejména dostatečný prostor na hraní a vhodné místo na učení. Vy zároveň potřebujete někam uložit všechny jejich věci. V menším pokoji pro vás nemusí být jednoduché všechny tyto aspekty skloubit dohromady. A už vůbec ne, pokud máte více dětí v různém věku. My už ale víme, jak na to, a rádi vám s tím pomůžeme.

Přečíst »
Obývací stěna s barevnými detaily
Blog
Honza Kotlář

Jaký nábytek do obýváku? Vsaďte na praktické obývací sestavy

Vedle útulnosti je stejně důležitá funkčnost tohoto prostoru. Zkušený odborník navrhne prakticky řešený nábytek, který vám dodá dostatek úložného prostoru, a přesto zanechá pokoj dostatečný vzdušný. Dávnou minulostí je nábytek takřka přes celou stěnu, od podlahy až po strop, s velkou hloubkou pro umístění rozměrné a těžké televize. Nahradily jej kompaktnější a odlehčenější kousky, které však nabízí velké množství různých variací.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.