BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Připravte svou kuchyň na Vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží a není pochyb o tom, že jsou neodmyslitelně spojené s kuchyní. No jaképak by to byly Vánoce, kdyby chybělo cukroví a perníčky? Pokud svou kuchyň každý rok zdobíte stejně a máte chuť ji letos vyzdobit jinak, můžete se inspirovat tímto článkem. Na závěr jsme přidali několik tipů, jak si usnadnit a zpříjemnit samotné vánoční vaření. Vůně Vánoc během několika okamžiků Tyto chvíle lásky a pohody jsou spjaty s vůní vanilky, skořice, hřebíčku a dalších druhů koření. Tuto příjemnou vůni můžete v kuchyni rozvinout nejen při pečení perníčků a zahřívání svařeného vína – rozhodně se nebojte použít celou skořici také jako dekoraci. Pokud máte dostatečně prostornou kuchyň spojenou s jídelním koutem, zkuste umístit vánoční stromeček právě tady – v okamžiku kuchyni krásně provoní, vy se tam budete cítit útulněji a nejspíš nalákáte i zbytek rodiny. A čas strávený s rodinou je během Vánoc přece to nejdůležitější. Nezoufejte ale ani v případě, že máte

Přečíst »
Prostorná nadčasová kuchyně s bílým a přírodním dřevem
Blog
Honza Kotlář

Vybíráme styl: Skandinávská kuchyně

Jednoduché linie, naprostá čistota a maximální funkčnost – tyto tři body dokonale charakterizují skandinávský styl. Po vstupu do kuchyně ve skandinávském stylu se okamžitě začnete cítit velmi příjemně a zahltí vás poklidná atmosféra.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Vybíráme spotřebiče: Sporák

Stěhujete do nového nebo rekonstruujete kuchyň a váš sporák už leccos pamatuje? Pak určitě uvažujete nad pořízením nového. Na trhu je obrovský výběr různých typů, značek a kombinací varné desky a trouby, přičemž skoro každý výrobce nabízí množství speciálních a praktických funkcí. Jak vybrat sporák z tak široké nabídky? Nemusí být zrovna snadné, proto se pojďme podívat na běžné typy sporáků a jejich výhody a nevýhody.

Přečíst »
Nadčasová světlá kuchyně v mírném lesku s kovovými prvky
Blog
Honza Kotlář

Otevírání kuchyňských dvířek: Je libo panty, výklopy či rolety?

Už dávno jsou pryč doby, kdy se na dvířka na kuchyňské lince používaly jen obyčejné panty a každé jejich neopatrné zavření doprovázelo hlasité bouchnutí. Závěsy neboli panty se za poslední roky posunuly o kus vpřed směrem k vašemu pohodlí. Kromě pantů však máte na výběr i další možnosti, jako výklopy nebo rolety.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak vybrat materiál na kuchyňskou linku

Materiál, ze kterého je kuchyňská linka vyrobená, má obrovský vliv na její odolnost, životnost, následnou údržbu, celkový design a v neposlední řadě také na její cenu. Z jakých materiálů se jednotlivé komponenty kuchyňských linek nejčastěji vyrábí a jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Kuchyň na míru – sen každého kuchaře

Každý člověk má specifická přání a potřeby a právě díky kuchyni na míru se v nich nemusíte nijak omezovat a dělat kompromisy, jako tomu je u již sestavených kuchyní. Právě naopak – kuchyni na míru si přizpůsobíte přesně tak, jak potřebujete.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.