BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Vybíráme spotřebiče: digestoř

Digestoř je jednoduchý a vysoce funkční pomocník, a to nejen pro hůř odvětrávané kuchyně, ale také pro kuchyně spojené s obývákem. Při vaření se totiž uvolňuje velké množství páry, ale také pachů. Díky digestoři se v místnosti nedrží přebytečná vlhkost, která často způsobuje vznik plísní, ani zápach přepáleného oleje a vy se tak můžete neustále pohybovat v čistém a svěžím prostředí.

Přečíst »
Nadčasová světlá kuchyně v úzkém prostoru s krbem
Blog
Honza Kotlář

Barva kuchyně: která vám zpříjemní vaření a povzbudí chuť k jídlu?

Barvy mají na naši náladu velký vliv a každá na nás podvědomě působí jinak. Barvu podlahy, stěn a nábytku v kuchyni nemůžete měnit podle aktuálního rozpoložení jako třeba oblečení nebo účes. Je proto důležité při plánování nové kuchyně zvolit takové barvy, které vás hned tak neomrzí a budou se vám líbit po mnoho dalších let, během kterých vám kuchyně na míru bude sloužit.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Obývák nabitý pozitivní energií podle feng shui

Feng shui je prastaré čínské učení, které je založeno na principu proudění energií. V praxi vám díky jednoduchým tipům, jak vybavit obývací pokoj, může pomoct při nastolení příjemné atmosféry, pohodlí a harmonie. K tomu, abyste se v obýváku cítili skvěle – ať už s návštěvou nebo sami, často stačí jen pár drobných změn.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak vybrat dřez?

Perfektní kuchyni vám nezajistí jen samotná kuchyňská linka. Pro dokonalý a ničím nerušený dojem je nutné sladit také všechny ostatní prvky a spotřebiče. K těm neodmyslitelně patří i kuchyňský dřez. Jak vybrat ten správný tak, aby byl praktický a estetický zároveň?

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Kamenné pracovní desky

Pracovní deska je bezesporu nejvíce namáhaným místem v kuchyni. Často na ni pokládáme mokré nebo mastné nádobí, horké hrnce nebo naopak zmrzlé potraviny z mrazáku a v neposlední řadě na ní také krájíme suroviny. Aby vám deska vydržela co nejdéle, musí být vyrobená z velmi odolného materiálu – a tím kamenná pracovní deska rozhodně je.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.