BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Vybíráme spotřebiče: kávovar

Ať už jste opravdoví milovníci kávy, kteří bez několika šálků za den nedají ani ránu, nebo si tento nápoj vychutnáváte jen párkrát za týden, nemělo by ve vaší kuchyni chybět zařízení na jeho přípravu.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Posilování imunity začíná v kuchyni

Příroda pomalu začíná barvit listy do žluta a červena – spolu s touto krásnou podívanou ale přichází také ochlazení a sychravé počasí, které u osob s nedostatečné silnou imunitou vyvolá nachlazení a chřipky.

Přečíst »
Zasazení spotřebičů do moderní kuchyně
Blog
Honza Kotlář

Jsou lepší vestavné, nebo volně stojící spotřebiče?

Rekonstruujete nebo plánujete novou kuchyň na míru a nedokážete se rozhodnout, zda si pořídíte volně stojící nebo vestavné spotřebiče? Jak jistě tušíte, obě možnosti mají své výhody a nevýhody. Než tedy začnete porovnávat konkrétní produkty a zkoumat jejich parametry, zhodnoťte, co bude vašim požadavkům vyhovovat více – s rozhodováním vám pomůže tento článek.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak prakticky uspořádat šatní skříň

Šatní skříň patří k největším úložným prostorům v každé domácnosti. Její správné uspořádání zajistí, že budete mít dostatek úložného prostoru na všechno své oblečení a často i další věci, například sportovní vybavení. A protože má každý z nás různé požadavky, je vhodné si před pořízením šatní skříně zodpovědět několik otázek.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.