BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Zasazení spotřebičů do moderní kuchyně
Blog
Honza Kotlář

Jsou lepší vestavné, nebo volně stojící spotřebiče?

Rekonstruujete nebo plánujete novou kuchyň na míru a nedokážete se rozhodnout, zda si pořídíte volně stojící nebo vestavné spotřebiče? Jak jistě tušíte, obě možnosti mají své výhody a nevýhody. Než tedy začnete porovnávat konkrétní produkty a zkoumat jejich parametry, zhodnoťte, co bude vašim požadavkům vyhovovat více – s rozhodováním vám pomůže tento článek.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak prakticky uspořádat šatní skříň

Šatní skříň patří k největším úložným prostorům v každé domácnosti. Její správné uspořádání zajistí, že budete mít dostatek úložného prostoru na všechno své oblečení a často i další věci, například sportovní vybavení. A protože má každý z nás různé požadavky, je vhodné si před pořízením šatní skříně zodpovědět několik otázek.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Vybíráme spotřebiče: digestoř

Digestoř je jednoduchý a vysoce funkční pomocník, a to nejen pro hůř odvětrávané kuchyně, ale také pro kuchyně spojené s obývákem. Při vaření se totiž uvolňuje velké množství páry, ale také pachů. Díky digestoři se v místnosti nedrží přebytečná vlhkost, která často způsobuje vznik plísní, ani zápach přepáleného oleje a vy se tak můžete neustále pohybovat v čistém a svěžím prostředí.

Přečíst »
Nadčasová světlá kuchyně v úzkém prostoru s krbem
Blog
Honza Kotlář

Barva kuchyně: která vám zpříjemní vaření a povzbudí chuť k jídlu?

Barvy mají na naši náladu velký vliv a každá na nás podvědomě působí jinak. Barvu podlahy, stěn a nábytku v kuchyni nemůžete měnit podle aktuálního rozpoložení jako třeba oblečení nebo účes. Je proto důležité při plánování nové kuchyně zvolit takové barvy, které vás hned tak neomrzí a budou se vám líbit po mnoho dalších let, během kterých vám kuchyně na míru bude sloužit.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Obývák nabitý pozitivní energií podle feng shui

Feng shui je prastaré čínské učení, které je založeno na principu proudění energií. V praxi vám díky jednoduchým tipům, jak vybavit obývací pokoj, může pomoct při nastolení příjemné atmosféry, pohodlí a harmonie. K tomu, abyste se v obýváku cítili skvěle – ať už s návštěvou nebo sami, často stačí jen pár drobných změn.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.