BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Typy skříněk a jejich umístění v kuchyni

Naplánovat, jak by měla vypadat vaše nová kuchyně, není vůbec tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. To, v jakém bude stylu a z jakých materiálů bude vyrobená, pro tentokrát vynechejme. V tomto článku se zaměříme na to, z jakých typů kuchyňských skříněk si můžete vybrat. Už dávno totiž máte mnohem více možností než obyčejné policové skříňky s dvířky, přestože i ty se stále řadí mezi nejoblíbenější a nejčastěji používané.

Přečíst »
Nadčasová kuchyně s výrazným kuchyňským ostrůvkem
Blog
Honza Kotlář

Typy bezúchytkového otevírání

V roce 2022 je v kuchyních stále trendem čistý a ničím nerušený design. A to nejen v kuchyních – jednotný design sluší i nábytku v obýváku, chodbě nebo ložnici. A takový styl by mohly úchytky zbytečně rušit. Naštěstí dnes existuje hned několik různých bezúchytkových systémů, které jsou použitelné na dvířka, zásuvky i výklopy.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Vybíráme spotřebiče: kávovar

Ať už jste opravdoví milovníci kávy, kteří bez několika šálků za den nedají ani ránu, nebo si tento nápoj vychutnáváte jen párkrát za týden, nemělo by ve vaší kuchyni chybět zařízení na jeho přípravu.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Posilování imunity začíná v kuchyni

Příroda pomalu začíná barvit listy do žluta a červena – spolu s touto krásnou podívanou ale přichází také ochlazení a sychravé počasí, které u osob s nedostatečné silnou imunitou vyvolá nachlazení a chřipky.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.