BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Prostorná nadčasová kuchyně s bílým a přírodním dřevem
Blog
Honza Kotlář

Jak vybrat jídelní židle

Existuje mnoho variant jídelních židlí. Vybírat si můžete z různých materiálů, tvarů i barev. Kromě designové stránky byste se ale při výběru měli zaměřit zejména na pohodlí, které židle poskytnou. Sezením na nich totiž strávíte velké množství času, a to nejen při jídle. Mnoho osob u kuchyňského stolu často i pracuje, děti tam během vaření píšou úkoly a jistě se chcete cítit maximálně pohodlně i při posezení s přáteli u kávy.

Přečíst »
Minimalistický obývací pokoj s policemi
Blog
Honza Kotlář

Konferenční stolek ─ praktický a designový kousek v jednom

Odkládací stolek menších rozměrů nemůže chybět v žádném obývacím pokoji. Můžete si na něj odložit šálky s kávou a dezertní talířky se zákusky, hrát stolní hry, zapálit svíčky nebo uložit ovladače, časopisy nebo knihy. Konferenční stolky jsou dostupné v různých velikostech, výškách, tvarech, materiálech, barvách a stylech, přičemž každý typ přináší určité výhody a hodí se do jiného interiéru.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Barva kuchyně: jak zvolit tu správnou?

Při plánování vaší vysněné kuchyně je ale důležité myslet na to, že by měla být nadčasová, aby se vám líbila dlouhou řadu let a neokoukala se. Její barva je přitom jedním ze zásadních parametrů. Ve výběru budete mít mnohem jasněji, pokud si zodpovíte následující otázky.

Přečíst »
Ložnice a vestavěné skříně s přiznanými sloupy
Blog
Honza Kotlář

Klidná a harmonická ložnice podle feng shui

Klidný a ničím nerušený spánek je nejen velmi příjemný, ale zejména zdravý a pro naše tělo nenahraditelný. V dnešní době však může být náročné najít ticho, klid, pohodu, harmonii a vnitřní rovnováhu ─ brání tomu zejména stres a uspěchaný životní styl. V této situaci může výrazně pomoct feng shui. Pár jednoduchých pravidel této čínské filozofie promění vaši ložnici v zenovou zónu, ve které se vám bude příjemně usínat, a ráno se budete probouzet plní energie na celý den.

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jak vybrat postel do dětského pokoje

Spánek je pro náš organismus velmi důležitý a dětí se to týká dvojnásob. Výběr správné postele je pro zdraví zásadní, a přestože dětskou postel nebude váš potomek využívat navždy, není radno ho podcenit. Ať už máte doma miminko nebo školáka, při výběru byste měli dbát na maximální praktičnost, bezpečí a pohodlí.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.