BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Nadčasová kuchyně s výrazným kuchyňským ostrůvkem
Blog
Dagmar Iloemezue

Jak propojit kuchyň s obývákem?

Pokud vás čeká rekonstrukce nebo stavíte nový dům, zvažte možnost propojení kuchyně a obývacího pokoje. Toto řešení je velmi praktické a v posledních letech se těší čím dál větší oblibě – od kuchyňských koutů v malých bytech, až po prostorné kuchyně v rodinných domech. Jaké jsou výhody a nevýhody spojení kuchyně s obývákem a jak tyto dvě místnosti propojit tak, aby vypadaly naprosto perfektně?

Přečíst »
Akce
Dagmar Iloemezue

Využijte slevu 10 % na kuchyně objednané v květnu!

Přemýšlíte nad novou kuchyní? Protože máme radost, že jsme mohli znovu otevřít naše salony, máme pro vás krásnou májovou nabídku na naše kuchyně Válek & Kačena vyráběné na míru ručně v České republice. Na všechny kuchyně objednané v květnu dáváme plošnou slevu 10 %! Sleva se vztahuje na nábytek, nevztahuje se na spotřebiče, montáž a vizualizace. Platí při uzavření smlouvy o pořízení kuchyně z našeho studia v průběhu května. Kalkulaci a návrh kuchyně stále děláme ZDARMA. Těšíme se na vás!

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.