BLOG

Přečtěte si o aktuálních trendech, zjednodušte si výběr nebo načerpejte inspiraci z nových realizací. Je něco, o čem byste se chtěli dozvědět víc? Napište nám své podněty.

Blog
Honza Kotlář

Nejčastější chyby při zařizování kuchyně

Zařizování nové kuchyně na míru nebo rekonstrukce starší kuchyně je mnohem náročnější záležitost, než například výměna přehozu na sedačce. A nejen, že to není jednoduché, ale ani levné. Při zařizování nové kuchyně byste se proto měli zamyslet i nad zdánlivými detaily, aby vám kuchyň vydržela dlouhá léta, nic nebylo nutné upravovat a vy s ní byli spokojení jak po praktické, tak vizuální stránce. Jaké jsou nejčastější chyby, které vznikají při zařizování kuchyně?

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Jakou podlahu zvolit do kuchyně?

Podlaha v kuchyni patří k těm nejvíce namáhaným v celém interiéru, a proto na ni klademe opravdu vysoké nároky. Musí být dostatečně kvalitní, aby odolala padajícímu nádobí a příborům, drápkům domácích mazlíčků, rozlité polévce a v horším případě třeba i vyteklé myčce. Zároveň by měla splňovat vaše požadavky na vzhled, být příjemná i při chůzi naboso a pro vaše bezpečí by neměla klouzat. Jak vybrat podlahu do kuchyně, která bude nejen krásná, ale i praktická?

Přečíst »
Blog
Honza Kotlář

Typy skříněk a jejich umístění v kuchyni

Naplánovat, jak by měla vypadat vaše nová kuchyně, není vůbec tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. To, v jakém bude stylu a z jakých materiálů bude vyrobená, pro tentokrát vynechejme. V tomto článku se zaměříme na to, z jakých typů kuchyňských skříněk si můžete vybrat. Už dávno totiž máte mnohem více možností než obyčejné policové skříňky s dvířky, přestože i ty se stále řadí mezi nejoblíbenější a nejčastěji používané.

Přečíst »
Nadčasová kuchyně s výrazným kuchyňským ostrůvkem
Blog
Honza Kotlář

Typy bezúchytkového otevírání

V roce 2022 je v kuchyních stále trendem čistý a ničím nerušený design. A to nejen v kuchyních – jednotný design sluší i nábytku v obýváku, chodbě nebo ložnici. A takový styl by mohly úchytky zbytečně rušit. Naštěstí dnes existuje hned několik různých bezúchytkových systémů, které jsou použitelné na dvířka, zásuvky i výklopy.

Přečíst »

O KROK BLÍŽ K VAŠEMU VYSNĚNÉMU DOMOVU!

Rádi vám pomůžeme. Ozvěte se nám a společně vymyslíme řešení pro jakýkoliv prostor.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.